پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / کنفرانس مورینیو پیش از دیدار با تاتنهام

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار با تاتنهام

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

یونایتدفنز- مورینیو کنفرانس خود را با پاسخ دادن به این سوال که آیا فلینی در منچستر یونایتد می ماند آغاز کرد :

“این خواسته ی من است. خواسته ی هیئت مدیره نیز هست . خواسته او نیز ؛ آیا ما توافق خواهیم کرد ؟ نمیدانم!”

مورینیو در مورد زلاتان :

اولین باری که من چیزی خواندم یا شنیدم از سوی شما(رسانه ها) بود ، من آن را خواندم و از تلویزیون شنیدم . او هرگز چنین چیزی به من نگفت و من نیز چیزی نمیدانم.مورینیو در مورد تصمیم زلاتان مبنی بر جدایی : آخرین چیزی که زلاتان به من گفت این بود که میخواهد کاملا ریکاوری کند و پس از آن به کمکش به تیم ادامه دهد.خوزه در مورد زلاتان : او سخت تلاش میکند که آماده شود. من نمیگویم مصدوم ، زیرا که وی مصدوم نیست. فقط میگویم که او در حال آماده ساختن خود برای بازی در سطح لیگ برتر انگلستان است.زلاتان در سال آخر قراردادش به سر میبرد. اگر من میگویم اگر اگر اگر به این علت است که او این را گفت. تکرار میکنم که او حرفی مبنی بر جدایی به من نزده است.اما ، اگر،اگر، زلاتان آینده اش را در باشگاهی دیگر میبیند ، من تصمیم میگیرم که کاری انجام بدهم و به او کمک کنم که زندگی اش را سخت کند.ولی تکرار میکنم که تنها چیزی که زلاتان به من گفت -یا آخرین چیزی که به من گفت- این بود که او میخواهد به خوبی ریکاوری کند و به تیم کمک نماید.

مورینیو در مورد تاتنهام:

سخت است . فصل قبل نیز سخت بود. این فصل نیز همینطور است. فصل قبل ما به تصمیم به تسلیم شدن گرفتیم زیرا دیدیم که شرایط مصدومین با ما سازگاری ندارد و همچنین لیگ اروپا در دسترس تر بود. اما در این فصل همه راجع به تاتنهام صحبت میکنند ، آنها پنجم هستند اما یکی از بهترین تیمهای لیگ به شمار میروند . پس چهارم یا پنجم یا هر رتبه ای تفاوت ایجاد نمیکند . بازی برای من بسیار مهم است زیرا کیفیت آنها فوق العاده است.آنها از تیم های بالای جدول هستند.شاید برای قهرمانی مدعی نباشند زیرا که بسیار با آن فاصله دارند.اما صادقانه بگویم که آنها مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان هستند ، آنها میتوانند به این درجه برسند . آنها چند تا از بهترین بازیکنان این کشور را دارند و از مربی خوبی نیز برخوردار هستند ، حریف بسیار سرسختی خواهند بود.

مورینیو در مورد قرارداد جدیدش:

خبر ها پس از کنفرانس خبری قبلی به راحتی منتشر شدند.مورینیو در این مورد گفت :باشگاه همان چیزی را میخواهد که من میخواهم.مالکان باشگاه و هیئت مدیره نظراتی مشابه به من دارند و من نیز خواسته هایم به مانند آنان است. میخواهم که در هر سطحی پیشرفت کنیم و افتخارات را کسب کنیم، چه زودتر چه دیرتر. ما میدانیم که ثبات بسیار مهم است و تصمیم گرفتیم که قرارداد جدیدی را به امضا برسانیم. ما به یکدیگر باور داریم و دارای اهداف مشترک و ساده ای هستیم.

آخرین اخبار در مورد تیم:

مورینیو به شبکه رسمی باشگاه گفت : همه چیز خوب است. مشکل عظیم موقعی است که بازیکنان خوبی ندارید و مصدومین نیز زیاد هستند . ولی اینکه همه در شرایط خوبی به سر میبرند و آماده ی بازی هستند و کیفیتشان نیز بالاست ، مشکل خوبی است.

روحیه ی تیم عالی است

مورینیو به شبکه رسمی باشگاه گفت :ما تمام بازی ها در ژانویه را بردیم ، فکر میکنم که سه بازی در لیگ برتر و دو بازی در جام حذفی ، طبیعی است که پنج پیروزی روحیه ی تیم را بالا خواهد برد.

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

یحیی توره: پوگبا یکی از آن بازیکنانی است که دوست دارم کنار او بازی کنم

کریک و یحیی توره از پوگبا سخن میگویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *