دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / کنفرانس مورینیو پیش از اولین بازی فصل/ خرید نداریم!

کنفرانس مورینیو پیش از اولین بازی فصل/ خرید نداریم!

پیش از دیدار فرداشب مقابل لسترسیتی مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی خود درباره مسائل مختلف پیرامون تیم صحبت کرد.

یونایتدفنز- پیش از دیدار فرداشب مقابل لسترسیتی مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی خود درباره مسائل مختلف پیرامون تیم صحبت کرد.

مورینیو درباره جذب بازیکن در روز آخر نقل و انتقالات گفت:

من دلگرم نیستم، به پنجره نقل و انتقالاتی که امروز بسته می‌شود دلگرم نیستم پس حداقل برای من زمان آن فرا رسیده است که از فکر کردن به این پنجره دست بکشم؛ چون امروز بسته خواهد شد. بنابراین باید روی بازیکنهایی که در اختیار دارم در رابطه با دو بازی اول یا شاید هم سه بازی اول تمرکز کنم. چون بعد از بازی با تاتنهام، زمان بازی های ملی است و بعد از آن چند هفته برای ریکاوری و آماده کردن بهتر بازیکن‌ها زمان هست. برای اینکار ما باید روی بازیکنهای موجود تمرکز کنیم پس من به لیستی که در اختیار شما قرار داده ام فکر نمی‌کنم و فقط روی بازیکن‌های موجود تمرکز میکنم. با اطلاعاتی که من دارم خریدی نداریم.

سرمربی پرتغالی منچستریونایتد درباره غایبین دیدار افتتاحیه لیگ گفت:

 رومرو پس از مصدومیت در جام جهانی عمل جراحی داشته است؛ والنسیا در پیش فصل مصدوم شد؛ روخو در جام جهانی مصدوم شد و دالوت در اواخر آپریل در پورتو تحت عمل جراحی قرارگرفته است و هنوز آماده نیست. هررا مقابل بایرن مونیخ مصدوم شد و به یان بازی نمی‌رسد. ماتیچ در جام جهانی مصدوم شد و دو هفته پیش در فیلادلفیا تحت عمل جراحی قرار گرفت. و فکر کنم همین باشد.

مورینیو درباره تغییرات تاکتیکی‌ای که در این فصل انجام می‌دهد گفت:

هدف بازی لستر است و برای تغییر تاکتیکی فقط می‌توانید یک دکمه را بزنید. شما در فوتبال برای کار کردن به زمان نیاز دارید و بازیکنانی در اوج که ما تاکنون در اختیار نداشته‌ایم. در طول پیش فصل آن را گفته‌ام؛‌ به نظر می‌آمد چیزی خارج از دستور می‌گفتم چیزی دیوانه وار و من تکرار کردم و شاید فردا عکس‌العمل یکسان باشد. زمانی‌که شما بازیکنی برای بازی در اختیار ندارید پیش‌فصل بسیار سخت است و موضوع به همین سادگی است.

مورینیو درباره بازگشت بازیکنان به تمرینات تیم گفت:

آنها روز دوشنبه بازگشتند و در روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و حتی امروز با ما تمرین کردند پس شما می‌توانید تصور کنید که آنها آمادگی‌های لازم را ندارند. اما ما خواسته‌هایی داریم؛ لیستی که من قبل از مصدومیت بازیکن‌ها به شما دادم لیست بسیار مهمی است و من امروز بعد از تمرین با گروهی از بازیکن‌ها صحبت خواهم کرد چون همه ی بازیکن‌ها از لحاظ فیزیکی و روحی با هم تفاوت دارند و میخواهم بفهمم که چه احساسی دارند و به این فکر کنم که آنها چگونه میتوانند به ما کمک کنند یا چگونه نمی‌توانند.

مورینیو راجع به دیدار جمعه شب اظهار کرد:

 بازی جمعه با لستر فرصت نیست. فرصت چه چیزی؟ این یک فرصت نیست یک بازی است و بازی مهمی است. ما دوست داشتیم دو روز بیشتر زمان داشتیم ولی تصمیم آن بود که ما اول بازی کنیم. ما آماده‌ایم.

سرمربی تیم با موضوع عملکردش در فصل گذشته ادامه داد:

از نگاه من قبل از همه چیز خیلی برایم سخت است که باور کنم که ما فصل گذشته را در مقام دوم به پایان رسانده ‌یم.وقتی من گوش می‌دهم، وقتی می‌خوانم، که البته زیاد نیست ولی گاها به آن میپردازم، اینکه باور کنم ما دوم شده ایم برایم سخت است؛ زیرا شما توانایی این را دارید که باعث شوید آن دسته ای که در مقام دوم کار را به پایان رسانده‌اند به مانند کسانی که هیچ چیزی را نبرده‌اند به نظر برسند و آنهایی که چیزی نبرده‌اند فصل را پایین تر از ما به اتمام رساندند. شما آنها را مانند قهرمانی سریالی نشان میدهید. این برای من سخت است تا بفهمم، تا حس کنم، تا باور کنم که ما دوم شده ایم.

درباره ی ایلیا بهزاد اول

ایلیا بهزاد اول
.ایلیا بهزاد اول هستم منچستری از سال 2007 ازون موقع عاشق تیم شدم و چند ساله ادمینی میکنم.

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *