یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

کنفرانس مورینیو پس از شکست تلخ خانگی

مورینیو پیرامون بازی توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-خوزه مورینیو بعد از شکست تلخ مقابل وست برومویچ با گفتن اینکه مستحق مجازات بودند آغاز کرد وی در این خصوص گفت:

به نظرم مستحق مجازات بودیم چون ما استاد پیچیدگی بوده ایم. بازیکنان نخواستند یا نتوانستند ساده بازی کنند. همه چیز اهسته بود، همه چیز یک لمس اضافی داشت، یک تلنگر اضافی، یک حقه اضافی، یک چرخش اضافی، توپ از دست رفت و هیچ استمرار یا روان بودنی در فوتبال ما وجود نداشت. فکر نمی کنم مستحق باخت بوده باشیم ولی ما فرصت کسب پیروزی در بازی را به انها دادیم تا با دفاع مستحکم و حس فرصت داشتن در ضربات شروع مجدد که همین کار را نیز کردند، پیروز شوند.

همچنین مورینیو در پاسخ به این سوال که آیا غرور کاذب بازیکن هایش باعث این شد که این نتیجه رقم بخورد گفت:

من بازیکنان خود را می شناسم، انها را حس می کنم، من تجربه زیادی دارم و انگونه نیستم چون هشت قهرمانی کسب کرده ام و مغرور نمی شوم از اینکه مقابل سیتی پیروز شدم، ان فقط یک دیدار سه امتیازی بود. ولی افراد مغرور بسیاری را دیدم بخاطر کسب پیروزی ما مقابل سیتی، بطوریکه پیروزی ما مقابل سیتی مهمترین چیز فصل بوده است. من انقدر پیروز شده ام که با یک پیروزی بزرگ خوشحال نشوم و در طول هفته سعی می کردم با این موضوع بجنگم چون ان را حس میکردم و می توانستید امروز تفاوت رفتار برخی بازیکنان نسبت به سایر هفته ها را ببینید. ما از ابتدای دیدار، بازی خود را پیچیده کردیم و به حریف فرصت این را دادیم که با حس کاملا راحتی فوتبال خود را بازی کند.

همچنین وی درخصوص پنالتی واضح بر رو هررا که داور آن را نگرفت گفت:

پل تیرنی داور بازی در یک تصمیم خود خوش شانس نبود، حرکتی که کریگ داوسون روی هررا انجام داد. ولی من در کل داور را سرزنش نمی کنم، فوتبال همین است. ان صحنه پنالتی بود. ولی بنظرم مستحق مجازات بودیم نه شکست، ان دیگر خیلی بیش از حد است. ولی مستحق پیروزی در این بازی نبودیم. مطمئنا لیاقت مجازات شدن را داشتیم.

 

همچنین وی در آخر افزود:

در نیمه اول حس کردم باید یک بازیکن دیگر با تحرک و دوندگی و لمس توپ و جستجو برای فضای بیشتر به میدان بفرستم پس باید تصمیم می گرفتم که یک هافبک را بیرون بیاورم تا جسی به میدان برود. پس از آن میخواستم حرکات در عرض بیشتری داشته باشیم و پوگبا یک کارت زرد داشت و قبل از تعویض با بازیکن حریف برخورد داشت، نه بخاطر کارت زرد دوم ولی در فوتبال حادثه خبر نمی کند و نمی دانید داوران نسبت به برخوردها چه واکنشی نشان خواهند داد. بازی پل پیچیده بود مانند خیلی از دیگر بازیکنان ما، تماما یک لمس توپ بیشتر و یک چرخش بیشتر.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x