دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / کنفرانس مورینیو پس از دیدار برنلی

کنفرانس مورینیو پس از دیدار برنلی

مورینیو در مورد مساوی مقابل برنلی توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-مورینیو پس از تساوی مقابلبرنلی کنفرانس خود را این چنین آغاز کرد.وقتی از مورینیو پرسیده شد که آیا یونایتد مقابل برنلی امتیاز از دست داد؟

مورینیو: بله، باید پیروز می شدیم.من از سبک بازی تیم و واکنش آنها پس از ۲.۰ عقب افتادن راضی هستم.موقعیتهای بسیاری داشتیم که گل نکردیم. حس بدی است. بچه ها به سختی جنگیدند. در کل هیچ چیز منفی درباره بازیکنان من وجود ندارد. طوریکه آنها همه ریسکهای من را پذیرفتند فوق العاده بود.آنها به خواسته خود رسیدند و نمی دانم چگونه از یک ضربه آزاد ناگهانی به گل رسیدند. مشابه گلی که در سایر بازیها دریافت کردیم. آنها ۹۰ دقیقه دفاع کردند و با شوت دوم به گل رسیدند.در نهایت با وجود برتری بسیار قاطعانه، زدن ۲ گل عدد ناامید کننده ای است.

 

وی همچنین افزود:

منچستر سیتی دفاع کناریهایی به قیمت مهاجمان خریده است. قیمت تیمهای بزرگ با قیمت سایر تیمها متفاوت است. بچه ها کاری که می توانند را انجام می دهند و خوب پیش می روند. ۸ امتیاز از ۱۵ امتیاز؟ در ۲ بازی اخیر ما ۱۵ موقعیت داشتیم و ۳ گل مزخرف دریافت کردیم.یک مسئله باشگاه بزرگ و مسئله دیگر تیم فوتبال بزرگ است، ما در سال دوم از تلاش برای بازسازی یک تیم فوتبال هستیم که یکی از بهترینهای جهان نیست.۳۰۰ میلیون پوندی که هزینه کرده ایم کافی نیست.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *