خانه / مصاحبه / کنفرانس مورینیو قبل از بازی با زسکا

کنفرانس مورینیو قبل از بازی با زسکا

ژوزه مورینیو در کنفرانس پیش از بازی با زسکا به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

ژوزه مورینیو در کنفرانس پیش از بازی با زسکا به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و درباره بازیکنان و بازی چهارشنبه شب صحبت کرد.

آخرین وضعیت مصدومیت فلینی :

“او خوش شانس بود.این میتوانست وضعیت بدتری باشد.انتظار ندارم که او برای مدت زیادی نباشد،فشاری روی فلینی (در وقفه بازی های ملی) نیست و خوشبختانه به زودی بازمیگردد.”

مورینیو درباره زسکا صحبت می کند

” من با رئال مادرید، چلسی و حالا یونایتد با زسکا روبرو شده ام. این دیداری در کارنامه لیگ قهرمانان من است. من همیشه دوست دارم به اینجا بازگردم، مسکو شهر زیبایی است که هر بار که میایم زیباتر می شود. این باعث افتخار است. حریف ما بهترین زسکا است. من با بهترین زسکا مواجه خواهم شد و بعنوان یک حریف به مصاف آنها می روم.”

یونایتد چقدر جای خالی فلینی را احساس خواهد کرد؟

“ما فلینی, پوگبا و کریک را در اختیار نداریم. جایگزین زیادی برای این بازیکنان وجود ندارد. اما ما تلاش میکنیم تا بر روی یک فرد بخصوص و مناطق خاص زمین تمرکز نکنیم. ما یک تیم با کیفیت و بالانس مناسب در اختیار خواهیم داشت و سعی خواهیم کرد که بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.”

میخیتاریان با رسانه مواجه خواهد شد اما مورینیو ثابت کرد که این معنی ای در باره ی انتخاب تیم او نمی شود؟

“بزارید اول از همه شفاف سازی کنم که ما بازیکنانی را که فردا بازی را شروع میکنند آورده ایم.
من سعی میکنم زندگی را برای همه شما آسانتر کنم، من نمیگویم میخیتاریان فردا بازی را شروع میکند، شاید بکند و شایدم نکند. فصل قبل در لیگ اروپا خوب بازی کرد اما فصل قبل، فصل قبل بود این یک داستان دیگر است و ما احتیاج داریم تا او دوباره خوب عمل کند. ‌لیگ قهرمانان سطح متفاوتی دارد. بازی ها بسیار مشکل تر هستند و مسلما ما به بهترین بازیکنانمان احتیاج داریم.”

مورینیو درباره اخراج خود صحبت می کند

” اگر مجازات نشدم بدین خاطر بود که هیچ دلیلی برای اخراج من وجود نداشت پس خوشحالم که به این نتیجه رسیدند و اینکه می توانم به روال عادی کار خود در مقابل کریستال پالاس ادامه دهم و همین برای من کافی است.”

مورینیو در مودرد لیندلوف هم صحبت کرد

“به ویکتور زمان داده خواهد شد و هیچ فشاری برای پیشرفت او نیست. او در پست خاصی در زمین بازی میکند و نیازمند زمان بیشتر است و ما به او زمان و شانس بازی بیشتری خواهیم داد اما اگر به او زمان دهیم و شانس بازی نداشته باشد پیشرفت او کند تر خواهد شد. او به زمان احتیاج دارد نه به استرس. در حقیقت او در برابر بازل به میدان رفت و در اینده بازی های بیشتری به او خواهد رسید و به تدریج پیشزفت خواهد کرد.”

مورینیو درباره ویتینیو صحبت می کند

” آیا شما مدیر برنامه او هستید؟ نه؟ من علاقه ندارم درباره حرف صحبت کنم چون اگر خوب بگویم یا بد، به آنها انگیزه می دهم. من بارها در مقابل زسکا به میدان رفته ام و به نظرم این بهترین تیم زسکا است.”

از مورینیو درباره ترکیب بازی پرسیده شد

” نمی توانیم تضمین کنیم که این نوار موفقیت حفظ شود ولی راه تلاش برای حفظ این روند انجام کاری است که در حال انجام آن هستیم‌. سعی می کنیم خوب بازی کنیم و در برخی لحظات بازی اگر حریف برتری داشت باید مانند دیدار با ساوتهمپتون صبور باشیم و از پس لحظات دشوار بازی بر بیاییم. وقتی در تلویزیون بازی ساوتهمپتون را با حوصله مشاهده کردم، در نیمه اول می توانستیم بازی را اسانتر کنیم چون یک هیچ پیش افتاده بودیم و وقتی این نتیجه رقم خورد می توانستیم بازی را براحتی پیروز شویم. ولی در نیمه دوم باید صبور می بودیم. باید سخت بجنگیم. این ترکیبی از قابلیتهای ما و برتری و احترام است.”

 

درباره ی ایلیا بهزاد اول

ایلیا بهزاد اول
.ایلیا بهزاد اول هستم منچستری از سال 2007 ازون موقع عاشق تیم شدم و چند ساله ادمینی میکنم.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *