دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از دیدار با وست برومویچ

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از دیدار با وست برومویچ

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

یونایتدفنز-خوزه مورینیو در آغاز کنفرانس تایید کرد، رومرو تنها بازیکنی است که بازی روز یکشنبه را از دست خواهد داد، او گفت:

 همه بجز رومرو آماده اند. تمام چند بازیکنی که مصدوم بودند آماده بازی هستند

وقتی از رییس درمورد آینده مارسیال سوال شد،او گفت:

اگر من جای شما بودم می پرسیدم که چرا لوکاکو هر بازی، بازی می کند، چرا ماتیچ تمام بازی ها را در میدان است، شما همیشه سوالهایی از من می پرسید که من به آنها جوابهای خشک می دهم، من جوابهای خشک دارم و آن این است که فقط ۱۱ نفر می توانند بازی را در ترکیب اولیه شروع کنند و ما ۲۲ نفر هستیم.

همچین وقتی از مورینیو درباره درباره آینده رشفورد سوال شد، او این چنین پاسخ داد:

 اگر جای شما بودم ترجیح می دادم سوال دیگری بپرسم، او بازیکنی است که بیشترین بازی را از زمان پیوستن من به باشگاه داشته است. برای اینکه من اینگونه تصمیم گرفته ام.

صحبتهای بیشتر در مورد مارسیال و رشفورد،خبرنگار پرسید که  آنها می خواهند در جام جهانی بازی کنند، آیا شما می توانید علاقه مطبوعات به بازی آنها در ترکیب اولیه تیم را درک کنید؟

جواب قبلی را خواهم داد. فقط ۱۱ بازیکن می توانند بازی را شروع کنند. شما همین سوال را باید از مربیان دیگر بپرسید برای اینکه همه آنها بازیکنانی در شرایط مشابه دارند.

وقتی از رییس در مورد اینکه آیا از حضور وست برومویچ در منطقه خطر جدول سورپرایز شده است یا نه پرسیده شد.او گفت:

 بله، بخاطر کیفیت آنها، تجربه بسیاری از بازیکنان، ترکیب تیم، ثبات سالهای اخیر، آیا برای من بودن آنها در این موقعیت سورپرایز بوده است؟ به نظرم چالش بزرگی پیش رو دارند چون آنها می دانند در فوتبال همه چیز تا زمانیکه از لحاظ ریاضی ممکن باشد، ممکن است. همه این را می دانند و آنها نیز این را می دانند و هنوز شانس کوچکی را حس می کنند اما هر بازی که آغاز می شود اگر امتیازی کسب نکنند به منطقه سقوط نزدیکتر می شوند.

درباره میزان آمادگی در این هفته، رییس فاش کرد که چه چیزی در زمین تمرین به بازیکنان گفته است:

ما از یک نتیجه بزرگ بر می گردیم و در طول هفته سعی کردم که با خوب کار کردن و سخت کوشی برای نتیجه گرفتن بجنگم و به بازیکنان بفهمانم که نتایج هنوز کافی نیست که سزاوار دومی باشند. ما به امتیازات نیاز داریم و برای چهارم شدن در جدول به چهار یا پنج امتیاز دیگر نیاز داریم ولی برای دوم شدن نیاز به امتیازات بیشتر از آن داریم و بعد از کسب سه امتیاز مهم در بازی قبل باید برای سه امتیاز بعدی تلاش کنیم و خود را به جایگاه دومی در پایان فصل نزدیکتر کنیم.

مورینیو در مورد خوشحال نگه داشتن بازیکنان،خبرنگار از او پرسید که آیا این کار دشواری است؟

 خیر، این فوتبال است، ما نمی توانیم فقط ۱۱ بازیکن داشته باشیم، برای باشگاهها خارق العاده بود اگر می توانستیم فقط ۱۱ بازیکن داشته باشیم و با آن ۱۱ بازیکن بازی کنیم، فارغ از هر مصدومیت، محرومیت، خستگی، برای همه داشتن فقط ۱۱ بازیکن بهتر بود اما این غیر ممکن است.

درباره تمرینات هفته جاری،خبرنگار: آیا در پی نتیجه ای فوق العاده احساس تکبر می کردید؟

 خیر، احساس غرور نکردم چون واقعا سخت تلاش کردم چون سعی کردم جلسات تمرینی پرانگیزه ای با تمرینات جدید ایجاد کنم، چیزهایی که به بازیکنان انگیزه دهد، تغییرات تاکتیکی جزئی، سعی می کنم سطح تمرینات را ارتقا دهم و بنظرم در انجام آن موفق شده ام.

وقتی از رییس در مورد گزینه های خط حمله برای فصل بعد سوال شد‌،خبرنگار: آیا شما مایل و نیازمند به رقابت بیشتر برای لوکاکو در فصل بعد هستید؟

 نه، نه. اگر من رقابت بیشتر برای وی بخواهم، در واقع رقابت بیشتر برای بازیکنان دیگری که شما می گویید بخاطر کمبود بازی کردن ناراحت هستند خواسته ام. من احتمالا باید ترکیب خود را به ۱۲ یا ۱۳ بازیکن کاهش دهم.

خبرنگار: آیا از عملکرد خوب اخیر سانچز راضی هستید؟

 بله و خوشبختانه فصل بعد بهتر خواهد بود، این چیزی است که ما فکر می کنیم. من طرفدار خرید بازیکن در نقل و انتقالات زمستان نیستم بخاطر مدت زمان هماهنگی بازیکنان مخصوصا مهاجم ها. اما او مشخصا پیشرفت کرده است و با تیم راحت تر شده است.

یونایتد چگونه برای بازی آخر هفته آماده شده است،رییس اعتقاد دارد که نتایج لیگ قهرمانان هفته اخیر می تواند به وست برام امید بدهد:

 فکر می کنم یک هفته خطرناک برای ما باشد چون از یک نتیجه خیلی خوب می آییم و همچنین فکر می کنم چند برد متوالی در لیگ جزیره لحظه خوب ماست اما ما در مقابل تیمی بازی می کنیم که در حال جنگیدن هستند. فکر می کنم بازی خطرناکی است اما احتمالا در این هفته در دنیای فوتبال چشم هر کسی به هر چیزی ممکن است باز شود.

درباره رکورد منچستر یونایتد،خبرنگار پرسید که یونایتد الان هر تیمی در لیگ را شکست داده است نظرتون راجع به این قضیه چیست:

 خوب است که همه تیمها را شکست دهید. ما در طول فصل چیزهای مثبت زیادی داشتیم و این رکورد یکی از آنهاست. ما هر تیمی را شکست دادیم و رکورد بسیار مثبتی در مقابل شش تیم برتر لیگ داشتیم و همچنین رکورد خوبی در بازیهای خانگی داشتیم و گلهای بیشتری نسبت به فصل قبل به ثمر رساندیم که رکوردهای بسیار مثبتی هستند.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: آینده ی باشگاه با وجود چنین جوانانی روشن است

خوان ماتا پس از پایان بازی منچستریونایتد با کلاب آمریکا در مصاحبه ای پیرامون مسائل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *