خانه / مصاحبه / کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از دیدار با نیوکاسل

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از دیدار با نیوکاسل

خوزه مورینیو در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل نیوکاسل تایید کرد که زلاتان ، پوگبا و روخو در لیست یونایتد برای بازی فردا حضور خواهند داشت

یونایتدفنز-مورینیو این سرمربی ۵۴ ساله پرتغالی منچستریونایتد کنفرانس خبری خود را این چنین آغاز کرد:

مورینیو در مورد احتمال شکستن رکورد کلین شیت در خانه:ما به عنوان یک تیم دفاع میکنیم ، تلاش میکنیم که اینگونه دفاع کنیم و آمارنیز دفیقا بر این مسئله صادق است اما هدف این است که بازی های خانگی را ببریم ، هدف این است که گل نخوریم ، البته که اگر گل نخورید احتمال پیروزی بالاتر است اما آن برای ما فکری دائمی نیست.رکورد به معنای واقعی کلمه هیچ اهمیتی برای ما ندارد ، ما بازی قبلی را باختیم و به امتیاز احتیاج داریم.من سبک بازی نیوکاسل و نحوه آماده سازی تیم های بنیتز را میدانم و ما باید به روند امتیاز گیری مان باز گردیم و به امتیازهایی که نیاز داریم برسیم. مورينيو درباره زلاتان ايبراهيموويچ:فصل پيش ما او را تقريباً در تمام مسابقات بازى داديم تا موقعى كه مصدوم شد، اين فصل ما بازى كردن بدون زلاتان را ياد گرفتيم ولى او بازيكن بسيار مهمى براى ماست و ما از بازگشت او استقبال ميكنيم، مطمئناً شخصيت فوق العاده اى دارد كه توانسته با اين مصدوميت مهم بجنگد، ما همه ميگفتيم او ٢٠١٧ برميگردد اما برگشتن در ٣١ دسامبر ٢٠١٧ با برگشتن در اواسط نوامبر بسيار متفاوت است.او هنگامى كه مصدوم بود درست مانند هنگامى كه آماده بازى است حرفه اى عمل كرد. خارقالعاده است، درست مانند ماركوس روخو، او نيز مصدوميت مهمى داشت، عمل جراحى كرد، چهارشنبه با پسر هاى جوان بازى كرد و الآن مطمئن و آماده استمصدوميت پاول پوگبا طبيعتاً ابعاد كوچيكترى داشت و نيازى به عمل جراحى نبود ولى مصدوميت او نيز بد بود و الآن هر سه آن ها برگشتند.مورینیو در مورد ریکاوری زلاتان ادامه داد :او به طور کامل ریکاوری خود را انجام داده است ، الان نمیتوان از او انتظار داشت که مانند دوران دیگر فوتبالش ۹۰ دقیقه یا چند بازی به طور متوالی بازی کند ، الان او احتیاج به زمان دارد ؛ برای اعتماد به نفسش ، برای سرعتش ، برای هوشش ، و خیلی چیز های دیگر . اما از نگاه پزشکی به ماجرا ، بازگشت او بسیار شگفت انگیز است.مورینیو در مورد رکورد لوکاکو برای بلژیک:”او در تیم ملی اش نقش بسیارمهمی را ایفا میکند و بازیکن مهمی برای کشورش است ، و برای او شکستن این رکورد عالی است.”

وی کنفرانس خود را این چنین ادامه داد:

مورینیو در مورد تقابل با بنیتز :”من مقابل رافا بازی نمیکنم ، مقابل نیوکاسل یونایتد صف آرایی خواهم کرد . من در فراموش کردن سخنان و درگیری های فوتبالی بسیار خوب هستم .مورینیو در مورد بنیتز :”من در هر دو صورت حرفه ای و شخصیتی او را محترم میشمارم . ما در کنار هم برای بردن چمپیونز لیگ و لیگ اروپا بوده ایم. من برای او احترام مضائفی قائلم ، من از اینکه باری دیگر او را خواهم دید و برای او آرزوی سلامتی خواهم کرد و بازی دیگری را برگزار خواهیم کرد بسیار خوشحالم . “مورینیو در مورد پل پوگبا:”شما دقیقا میتوانید بازی منچستر یونایتد در این فصل را درزمان حضور وعدم حضور پوگبا را مقایسه کنید. سبک بازی ما با او و بدون او تغییر میکند.”

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

اولین کنفرانس مطبوعاتی مورینیو در فصل جدید؛ نارضایتی شدید آقای خاص از شرایط موجود

فصل برای منچستریونایتد آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *