خانه / مصاحبه / کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از بازی با هادرزفیلد

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از بازی با هادرزفیلد

مورینیو: از زمان بازگشت پوگبا اطلاعی ندارم. حس میکنم زلاتان قبل از پایان سال به میادین باز گردد

یونایتدفنز- مورینیو این سر مربی ۵۴ ساله پرتغالی در مورد مصدومیت پوگبا و زلاتان این چنین گفت:

پوگبا اینجا نیست, و نمیدانم چه موقع شرایط بازی کردن را پیدا خواهد کرد.
زلاتان اینجاست و تحت نظر ما تمرین میکند او به سختی کار میکند اما او هفته بعد یا چندین هفته بعد شرایط بازی کردن را پیدا نخواهد کرد بگذارید تمریناتش را انجام دهد و هر وقت که همه تصور میکنند زمان مناسبی است بازگردد. ایا به نظر من او سال ۲۰۱۷میتواند بازی کند؟ بله میتواند. اما این فقط یک حس است

وی همچنین در مورد امادگی رشفورد خبر داده است

 

مورینیو در مورد مصدومین :

“همان بازیکنان قدیمی. هیچکس دیگر. ما همان بازیکنانی که برای بازی با بنفیکا داشتیم را خواهیم داشت. همه میدانند که هر مربی ای میخواهد تمام بازیکنان در دسترس باشند و این فقط یک سوالی است که موقعیت خود را در ارتباط با آن بفهمید، بهترین راهی که به آن فکر میکنید این است که آنرا انجام دهید.باید یادآوری کنم که تیم در بهترین زمان خود نیست، بازیکن A یا B و C یا D هنوز برای تیم مهم هستند. چیزی که ما همیشه تلاش برای گفتن آن داریم شانس برای دیگران است.این دلیل نمیشود دلم برای بازیکنان تنگ نمیشود، دوست دارم که آنها اینجا برای ما باشند. و بله در پاسخ به سوالتان، هیچکس از مصدومیت برنگشته است اما چیزی که الان داریم خوب است.”مورينيو درباره بازي كردن روخو در تيم زير ٢١ سال گفت:خير، ماركوس بازي نمي كند.و در مورد لوک شاو:او تمرین میکند”

وی همچنین افزود:

“احمقيم اگر ندانيم كه چه چيزي در انتظار ماست، مگر اينكه بازيكن جديدي باشد كه تازه در ليگ برتر بازي ميكند كه ما ويكتور ليندلوف را داريم. همه ليگ برتر را مي شناسند و مي دانند كه بازي مقابل تيمي كه تازه صعود كرده چگونه است، اين چيز جديدي نيست.همه ي تيم هاي ليگ برتري خوب هستند و فكر مي كنند كه مي توانند هر بازي را پيروز شوند. بازيكن ها سر و صدا ايجاد مي كنند و هواداران از اين كه تيمي بزرگ در استاديوم آن ها بازي مي كند خوشحال خواهند شد.”

وقتی خبرنگار از مورینیو پرسید که آیا یونایتد خرید زمستانی خواهد داشت؟مورینیو این چنین پاسخ او را داد:

نمی دانم‌ چه بگویم. بله درست است که من چهار بازیکن می خواستم و به نظرم همگی کاملا می دانند در چه پستهایی، شاید شما بازیکن را بشناسید، این اتفاق رخ نداد ولی ما با آن خود را وفق دادیم و نهایت سعی خود را انجام دادیم، فرآیند مصدومیت معمولا اینگونه است، برخی مصدوم می شوند و برخی بهبود می یابند تا زمانیکه کاملا تعادل تیم را از دست دهیم، این اتفاق تقریبا برای هر تیمی رخ می دهد مگر اینکه تیمی فصل خارق العاده ای داشته باشد و حتی ناخن یک بازیکن آن هم نشکند ولی توقعی که من از فصلی عادی دارم این است که زلاتان، روخو، پوگبا و فلینی باز خواهند گشت و بازیکن دیگری مصدوم خواهد شد.نمی خواهم هنوز درباره خریدها، نقل و انتقالات یا ژانویه صحبت کنم، ما در ماه اکتبر قرار داریم و ماه نوامبر و دسامبر و نیمی از اکتبر را برای بازی پیش رو داریم، پس چرا باید درباره بازار نقل و انتقالات صحبت کنم.

 

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

خروج منچستریونایتد از رقابت برای جذب ساویچ

به نظر میرسد با وجود تمدید قرارداد فلینی و مبلغ بالای درخواستی لاتزیو منچستریونایتد دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *