دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پس از برد در دربی شهر منچستر

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پس از برد در دربی شهر منچستر

مورینیو پیرامون برد شیرین در مقابل سیتی توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-مورینیو کنفرانس خود را با ابراز نا امیدی از گل اول آغاز کرد:

از به ثمر رسیدن گل اول آنها واقعا ناراحت شدم چون از روی کرنر به ثمر رسید و فکر می کنم آن سومین کرنری بود که آنها در مقابل ما در فصل جاری از آن به گل رسیدند. و لحظه ای رخ داد که بازی کاملا تحت کنترل بود. سپس پس از گل دوم مهم بود که بازیکنان اعتماد بنفس خود را حفظ کنند. ماتیچ، پوگبا و هررا صاحب توپ بودند و ما توپ را به حرکت انداختیم و ما بیش از حد معمول تیمی که در مقابل سیتی بازی می کند صاحب توپ بودیم. پس موضوع فقط این بود که اعتماد بنفس خود را حفظ کنیم و کمی بیشتر ترکیب را رو به جلو ببریم و کمی بیشتر در زمین آنها پرس کنیم و منتظر گلزنی باشیم.

وی در ادامه گفت جایگاه تاپ فور تقریبا قطعی شده است:

من به آنها مثال های بازی های مختلف زمانی که تیمی ۲-۰ درحال باخت است و میتواند به بازی برگردد را نشان دادم، بنابراین باید به پسرانم بخاطر این که حرف هایم را باور کردند و منسجم ماندند تبریک بگویم، این یک نتیجه بسیار مهم برای ما است برای این که فکر میکنم از لحاظ ریاضی فقط به شش امتیاز برای پایان دادن فصل در جمع چهار تیم برتر نیاز داریم. این هدف اصلی است و بنابراین ما ۶ امتیاز در ۳ بازی داخل خانه و ۳ بازی خارج از خانه نیازمندیم. پس من بسیار مطمئنم که بازی امروز به این هدف ما و همچنین دوم شدنمان کمک بسیاری کرد. فکر میکنم ۴ امتیاز از لیورپول پیش هستیم و یک بازی کمتر نیز داریم و همچنین ۴ امتیاز بیشتر از تاتنهام و سیتی برای بردن جام نیاز دارد تا آنها را ببرد. چالش ما دوم شدن است

مورینیو برای هواداران خوشحال است،وی در این خصوص گفت:

واقعا برای هواداران خوشحالم چون می دانم نتیجه برای هواداران مقابل رقیب مستقیم همیشه مهم است و اخیرا ما اینکار را مقابل چلسی، لیورپول و حالا سیتی انجام دادیم. برای آنها حس زیبایی است. پیش از بازی گفتم که صادقانه هدف من این بود که جشنی را خراب نکنم چون آنها دیر یا زود جشن خواهند گرفت. هدف جنگیدن برای کسب امتیاز بود چون ما به امتیاز نیاز داریم. حتی اگر یونایتد طی ۵۰ سال آینده قهرمان لیگ نشود، منچستر یونایتد منچستر یونایتد است و اگر من‌ جامی کسب نکنم، من خوزه مورینیو هستم و بازیکنان بازیکن هستند. ما انسانهای صادقی هستیم و حرفه ای هایی روراست و همیشه سعی می کنیم نهایت تلاش خود را انجام دهیم. واقعا و واقعا بعنوان یک گروه از خودمان راضی هستم که می توانیم بین چهار تیم برتر فصل را تمام کنیم و فرصت بزرگی داریم تا با این نتیجه خارق العاده بعنوان تیم دوم فصل را به پایان برسانیم.

مورینیو از خشنودیش برای پوگبا گفت:

بین دو نیمه گفتم‌ که هافبکهای من نمی توانستند بهتر از این بازی کنند. بازی مقابل سیتی دشوار است چون آنها واقعا خوب پرس می کنند و فشرده هستند و جابجایی بازی آنها واقعا قوی است. به ماتیچ، هررا و پوگبا گفتم که نمی توانستند خیلی بهتر از نیمه اول ظاهر شوند چون اعتماد بنفس بازی و حمل توپ و پاسکاری داشتند. بیشتر از مدافعین خود خواستم که پا به توپ شوند چون نیمه اول در پا به توپ شدن واقعا متزلزل بودند و اشتباهات بدی داشتند. تقاضای بیشتری از بالهای کناری خود داشتم، خواستم‌‌ که به محوطه حریف وارد شوند و فرصتهای بیشتری برای هافبکها ایجاد کنند. پس نیمه دوم اینطور پیشرفت کردیم، از پوگبا نخواستم بهتر شود چون از نمایش نیمه اول او نیز راضی بودم. ولی او دو گل زیبا زد و من واقعا برای پل خوشحال هستم.

همچنین  در آخر مورینیو به پپ و تیمش تبریک گفت:

من به او تبریک گفتم چون آنها سزاوار قهرمانی هستند . البته آنها نا امید هستند زیرا می خواستند امروز به قهرمانی برسند اما من به آنها تبریک می گویم چون قهرمان خواهند شد و سزاوار آن هستند . آنها امتیاز بیشتری از سایر تیم ها دارند و هیچ شانسی برای دیگر تیم ها باقی نگذاشته اند . صحبت را ادامه می دهم ما فصل بهتری نسبت به فصل قبل داشته ایم ، بردهای بیشتر ، گل های بیشتر ، امتیاز بیشتر ، گل خورده ی کمتر ، همه چیز برای ما بهتر شده است اما کافی نبود چرا که فصل از آن آنها شد زمانی که آنها از بردن دست بردار نبودند . اما ما آن تیمی نیستیم که مردم فکر می کنند ، ما آنقدر ها هم که مردم فکر می کنند تیم بدی نیستیم ، من آنقدرها هم که مردم فکر می کنند سرمربی بدی نیستم ، بازیکنان هم آنقدرها که مردم فکر می کنند بازیکنان بدی نیستند و این چیزی است که ما می خواهیم آن را با نشان دادن اینکه ما دومین تیم برتر کشور هستیم اثبات کنیم ، ولی ما به امتیازات باقی مانده نیاز داریم

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: آینده ی باشگاه با وجود چنین جوانانی روشن است

خوان ماتا پس از پایان بازی منچستریونایتد با کلاب آمریکا در مصاحبه ای پیرامون مسائل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *