یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

یونایتدفنز-خوزه مورینیو این سرمربی 54 ساله و پرتغالی تیم منچستریونایتد پیش از دیدار با تیم سابق خود در قالب فینال جام حذفی کنفرانس خود را اینگونه آغاز کرد:

مارسیال آماده بازی است، اما برای لوکاکو ما باید تا آخرین لحظه صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد، نمیخواهم به شما دروغ بگویم و بگویم بازی نمیکند و سپس او به میدان برود، بنابراین برای وی صبر خواهیم کرد.

یکی از خبرنگاران پرسید که آیا مردم فصل شما را نسبت به این که آیا این بازی را خواهید برد یا نه قضاوت خواهند کرد یا این موضوع وسیع تر از این است؟ که مورینیو جواب خود را اینگونه بیان کرد:

مردم می توانند هر کاری را که بخواهند انجام دهند، بستگی به خودتان دارد، می توانید هرطور که بخواهید آنالیز کنید و من میتوانم همانگونه ک می خواهم آنالیز کنم، بنابراین همه مختار هستند.قطعا بردن این بازی تفاوتی ایجاد خواهد کرد اما ایجاد تفاوت یک چیز و این که فصل را به خاطر یک بازی خوب یا بد تلقی کنید چیز دیگری است. زمانی که من کار خود و سعی و تلاش و انرژی را که صرف کردم و تمام کاری که در باشگاه انجام دادیم که این شامل مهمترین افراد در باشگاه یعنی بازیکنان است را آنالیز می کنم، آن ها را به خاطر یک بازی بسیار مهم آنالیز نخواهم کرد بلکه من تلاش و نکات منفی را می دانم و آنالیز های خود در مورد فصل را به خاطر یک بازی تغییر نخواهم داد، هیچوقت!

مورینیو در خصوص آماده سازی تیمش در لندن گفت:

ما همدیگر را تقریبا برای دو ماه نخواهیم دید. فردا پس از بازی خداحافظی خواهیم کرد، برای تعدادی وقت تعطیلات و برای دیگران زمان تحقق رویا و شور و اشتیاق جام جهانی است.اما فردا بعد از بازی زمان خداحافظی است و برخی را در اواسط ماه جولای و برخی را در ماه اگوست برای شروع فصل خواهم دید. بنابراین بودن در اینجا برای این ۳ روز خوب است، هوا خوب است، مکان خوب است، از باشگاه واتفورد بخاطر این که به ما اجازه استفاده از تجهیزات و امکاناتشان برای دو جلسه تمرینی را دادند تشکر میکنم.همه چیز آرامش بخش و آرام است و ما از کنار هم بودن لذت می بریم و همانطور که گفتم فردا بعد از بازی خداحافظی خواهیم کرد.

وی همچنین در مورد ادای احترام به ری ویلکینز گفت:

فکر میکنم تحویل دادن جام قهرمانی لحظه ای بسیار احساسی برای خانوم ویلکینز و تمام خانواده و پسرانشان خواهد بود، و من باور دارم که ری ویلکینز این لحظه را تماشا خواهد کرد و از ان لذت خواهد برد، میدانم که او چقدر در چلسی و منچستر محبوب بود و به نظرم بازی کردن دو تیم در فینال اتفاق جالبی است اما لحظه ای خواهد بود که تمام استادیوم و تماشاگران هر دو رنگ را متحد خواهد کرد، و فکر میکنم لحظه زیبایی خواهد بود.

 

همچنین خبرنگار در آخر از وی پرسید که  آیا بازی فردا را یک بازی آزادانه تلقی می کنید؟ که او گفت:

 هنوز این کلمات سرگرم کننده را درک نمی کنم. تصور می کنید ۶-۰ سرگرم کننده است؟ گمان نمی کنم. به نظرم سرگرم کننده یعنی احساسات تا آخرین لحظه، نتیجه تا آخرین لحظه متغیر باشد، همه تا آخرین لحظه سرجای خود بنشینند، هر دو سکوی مربیان بخاطر غیر قابل پیش بینی بودن نتیجه، مضطرب و تحت فشار باشند. برای من بعنوان یک عاشق فوتبال این یعنی سرگرم کننده پس به نظرم بازی سرگرم کننده ای خواهد بود‌.

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x