پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۳۹۷
خانه / خبر اسلایدی / کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از جدال با لستر سیتی

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو پیش از جدال با لستر سیتی

مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از دیدار با لستر سیتی در روز شنبه، از زلاتان – میختاریان – مارسیال – شاو – یانگ – روخو – رونی – لستر سیتی – لیگ قهرمانان و حتی نبرد بوکس می ودر و مک گرگور گفت.

یونایتد فنز – به گزارش وب سایت رسمی باشگاه، رییس بدینگونه کنفرانس خود را آغاز کرد و پیرامون مسائل مختلفی با مطبوعات به صحبت پرداخت.

درباره روند بهبودی مصدومین تیم

یانگ زودتر از لوک بر می گردد. به تک تک بازیکنان خود نیاز داریم، اما در مورد روخو عجله ای نیست.

او دیگر نمی لنگد. فقط دوی مستقیم را تکرار می کند. باید به زمان بندی های صورت گرفته برای بازگشت او احترام قائل شویم، تیم پزشکی و بدنسازی او را تا حدود ماه دسامبر به تیم باز می گردانند.

درباره بازگشت زلاتان ایبراهیموویچ

نمی خواهم در این مورد فکر کنم، حتی در این باره با تیم پزشکی صحبت نکرده و سوالی نیز نکرده ام، او در نیمه دوم فصل بازیکن مضافی برای ما خواهد بود.

وقتی می گویم نیمه دوم فصل، عادی می گویم، ما به پس از کریسمس ژانویه می گوییم، وقتی که پنجره انتقالات مجددا در ژانویه گشوده می شود، پس طبیعی است ولی من در کل هیچ نظری ندارم.

به نظرم روش درست این است که حتی به آن فکر نکنیم یا از آن صحبت نکنیم و فقط بگذاریم او قدم به قدم کار خود را انجام دهد و هر وقت آماده بود به میادین بازگردد.

درباره آنتونی مارسیال

به نظرم وقتی شما استعدادی در اختیار دارید، نمی توانید آن را هدر دهید.

وقتی شما با کمی استعداد مورد موهبت الهی قرار گرفته اید، باید آن را پرورش دهید، باید آن را کشف کنید، نمی توانید تنها با چشمه هایی از آن استعداد راضی باشید.

من از او توقع بیشتری دارم چون او تمام توانایی ها را برای این کار در اختیار دارد. ولی به نظرم او نیز مرا بهتر درک میکند و رابطه شخصی ما خوب است، پس امیدوارم آنتونی باز هم در این فصل بهتر از فصل گذشته باشد.

درباره هنریک میختاریان

به نظرم هنریک مرا درک می کند، و صادقانه بگویم، من نیز او را درک می کنم چون در ابتدای فصل اگر او مرا بهتر درک کند، شروع بهتری خواهد داشت.

ولی در عین حال، اگر من او را بهتر درک کنم، احتمالا سریعتر از آنچه که باید می کردم، به او کمک خواهم کرد.

اما ما اوقات خود را با هم گذراندیم، با هم کار کرده ایم، و سلایق هم را یاد گرفته ایم. نیم فصل دوم از فصل گذشته برای او خوب بود و با توجه به استعداد او من معتقدم که این فصل از قبل بهتر نیز خواهد شد.

درباره لستر سیتی

فکر می کنم آنها تیمی مشابه نسبت به تیمی که دو فصل قبل بودند هستند.

آیا آنها دوباره قهرمان خواهند شد؟ صادقانه بگویم، اینطور فکر نمی کنم، زیرا تیم های زیادی برای نبرد قهرمانی هستند که فکر نمی کنم همه آنها ناموفق باشند.

اما به نظرم در حد کیفیت خودشان همان تیم دو فصل قبل هستند و دقیقا همانگونه که بازی می کردند بازی می کنند.

درباره گروه لیگ قهرمانان

به نظرم این گروه خطرناکی است و اگر شما به تاریخچه اخیر یونایتد نگاهی بیاندازید، شیاطین سرخ در مقابل بازل باخته اند و در دو بازی نتوانسته اند بنفیکا را شکست دهند.

فکر می کنم آخرین بازی مقابل زسکا مسکو نیز ۰-۰ یا ۰-۱ یا چنین نتیجه ای شده بود. من هرگز در لیگ قهرمانان به مصاف بنفیکا نرفته ام ولی بدون شک با قدرت و کیفیت آنها آشنا هستم.

چندین بار مقابل زسکا و بازل به میدان رفته ام. با شهرها، ورزشگاهها، جو و نحوه بازی آنها آشنایی کامل دارم.

درباره بازنشستگی وین رونی از بازی های ملی

او شب قبل از اعلام بازنشستگی خود در مورد آن با من صحبت کرد.

من کسی نیستم که با تصمیم او موافقت کنم یا نکنم که اعلام بازنشستگی بکند یا نکند، فقط به دلایل او گوش کردم و دلایلش را دانستم.

او این تصمیم را به خاطر اورتون گرفته است، برای خانواده اش؛ بنابراین من نمی توانم هیچ شکایتی داشته باشم.

من فقط حرف های او را تصدیق می کنم، شبیه افراد دیگر او اعلام بازنشستگی می کند، وقتی این اتفاق می افتد، شما می دانید که چه تعداد بازی انجام داده است، چه تعداد گل به ثمر رسانده است، چه چیز برای فوتبال، برای این کشور ارائه می دهد و بابت دوران خارق العاده اش همراه سه شیرها به او تبریک می گویم.

درباره نبرد می ودر و مک گرگور

رویای من شروع به یک رقابت بوکس و با روشی متفاوت از عهده آن بر آمدن بود. هر دو بوکسور توانایی های خود را در یک نبرد و نه فقط در بوکس، به نمایش گذاشته اند. خیلی دیر وقت است، باید بخوابم و صبح روز بعد تکرار آن را تماشا خواهم کرد.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

لوکاکو: فصل آینده قهرمان لیگ خواهیم بود

این ستاره بلژیکی عقیده دارد که با همین بازیکنان حاضر در باشگاه نیز می توانیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *