خانه / مصاحبه / کنفرانس مطبوعاتی آقای خاص پیش از بازی با هادرسفیلد

کنفرانس مطبوعاتی آقای خاص پیش از بازی با هادرسفیلد

مورینیو از آخرین وضیعت تیم میگوید

یونایتدفنز- مورینیو کنفرانس خود را در خصوص ترکیب تیم در تقابل فردا با هادرسفیلد آغاز کرد و گفت :تیم قدرتمندی به میدان خواهد فرستاد وی همچنین این گونه صحبت خود را ادامه داد:

 می خواهیم به یک چهارم صعود کنیم پس با عزم راسخ به میدان خواهیم رفت.من بیشتر در لیگ جزیره و جام اتحادیه قهرمان شده ام پس دوست دارم بیشتر در جام حذفی قهرمان شوم‌، ولی به فکر خودم نیستم. به فکر باشگاه و هواداران هستم.

مورینیو به شکستها واکنش نشان داد و گفت :

 نه در جام حذفی، در آخرین بازی جام حذفی واقعا خوب ظاهر شدیم، استادیوم متفاوتی بود، حریف در حال تحقق یک رویا بود، اینکه مقابل یونایتد بازی می کند و سعی می کرد غول کشی کند.ما بسیار جدی بازی کردیم اگرچه طبیعتا هادرسفیلد از یئوویل تیم بسیار بهتری است و آنها انگیزه های متفاوتی دارند، یئوویل می خواست غول کشی کند، هادرسفیلد می خواهد صعود کند و سعی کند اتفاقات زیبایی در این رقابتها رقم بزند.پس باید آماده باشیم و ما اخیرا به مصاف آنها رفته ایم، همین چند هفته پیش بود. می دانیم آنها چه تیمی هستند و سعی می کنند چگونه بازی کنند. این فصل در استادیوم آنها بازنده شدیم پس غافلگیر نخواهیم شد.

مورینیو در خصوص موقعیت و وضیعت پوگبا این چنین گفت:

به نظرم کار شما با لغات خوب است چون وقتی شایعات بسیاری می سازید باید دروغهای بسیاری نیز بسازید چون من این را قبول دارم و می توانم بدون هیچ مشکلی از جانب پل صحبت کنم.پل قبول دارد که اخیرا خوب بازی نمی کند ولی همین و بس، اگر می خواهید در این مورد صحبت کنید مسئله چیز دیگری است و اینکه با لغات خود شایعه بسازید قابل درک است ولی اکثر چیزهایی که می توانید بخوانید و بشنوید، این است که مودب و واقع بین نباشید و دروغ بگویید.من مجبور نیستم درباره مکالمات خود با بازیکنانم برای شما صحبت کنم، این مشکل من و بازیکنانم است، دروغ بزرگی است که ما رابطه خوبی نداریم، اینکه ارتباط برقرار نمی کنیم، اینکه با پست پوگبا و شرکت نکردن او در تحرکات تیمی موافق نیستیم، پس واقع بین باشید و چیزی را بگویید که همه ما می دانیم.در چند بازی اخیر، او خوب بازی نکرده است که فقط یک بازه است، همین و بس، حالا این مشکل من و پل است که سطح عملکرد او را ارتقا دهیم، نیازی نیست شما دروغ بگویید.صحبت درباره پست پوگبا کاملا مسخره است چون به نظرم من نمی خواهم بد رفتاری کنم و به کارشناسان سایر کشورها توهین کنم ولی ما اینجا بزرگترین کارشناسان را داریم چون صدها نفر از آنها پیش زمینه بسیار و دانش عظیمی از فوتبال دارند و دوست دارم یکی به من بگوید که به نظرتان پوگبا در مقابل نیوکاسل در چه پستی بازی کرد؟کسی در میان شما هست که بخواهد این را به من بگوید؟بسیار خوب هافبک، ولی ما با یک شماره ۶ و دو شماره ۸ یا دو شماره ۶ و یک شماره ۱۰ بازی کردیم؟ ما با یک شماره ۶ و دو شماره ۸ بازی کردیم، ماتیچ را بعنوان شماره ۶ بازی دادیم، لینگارد سمت راست ماتیچ و پوگبا سمت چپ ماتیچ بود. می دانید سیستم ترجیحی پوگبا چیست؟ ۴.۳.۳؟ می دانید پست مورد علاقه پوگبا در سیستم ۴.۳.۳ چیست؟شماره ۸ در جناح چپ، پس این آسان و صادقانه و واقع بینانه است که بگوییم پل در مقابل نیوکاسل خوب بازی نکرد ولی برخی افراد میلیونها حقوق می گیرند، اجازه ندهید مردم مطالبی را بخوانند که حقیقت ندارند، شما حقوق می گیرید تا بازی خوانی کنید و بازی را بشکافید، مزخرف نگویید.

وی همچنین در خصوص سطح آمادگی پوگبا این چنین گفت:

او در این فصل مصدومیت بزرگی داشت، مصدومیت شدیدی بود، نزدیک بود مثل دمبله در بارسلونا که مصدومیت مشابهی داشت تحت عمل جراحی قرار گیرد، تصمیم گرفته شد که این کار را انجام ندهیم و با درمان محافظه کارانه ادامه دهیم، همه واقعا خوشحال هستند، او پیش و پس از مصدومیت خارق العاده بازی کرد، مقابل آرسنال که احتمالا بهترین بازی او و بهترین نمایش تیمی بود اخراج شد، مدت بسیاری از میادین دور بود، و در حال حاضر که فقط یک بازه است خوب بازی نمی کند و تیم در بهترین فرم او به وی نیاز دارد، وقتی او در فرم خوبی نیست، تیم نیز خوب عمل نمی کند.برای هر تیمی اتفاق می افتد وقتی حیاتی ترین بازیکنان خوب عمل نمی کنند. نیازی ندارید اینگونه برخورد کنید که می خواهیم او را بفروش برسانیم، نیازی به این کار نیست، برخی افراد اینطور برخورد می کنند، برخی از آنها که من سالیان سال است می شناسم و می دانم که نام خانوادگی آنها دروغگو است، و این پسندیده نیست. پوگبا فردا به میدان خواهد رفت.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

گری نویل: کاش می شد مورینیو جای خود در اولدترافورد را به پوچتینو بدهد

بازیکن افسانه ای یونایتد بر این عقیده می باشد که دیدن سبک بازی شیاطین سرخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *