کنفرانس سولشر پیش از دیدار برابر لیورپول
کنفرانس سولشر پیش از دیدار برابر لیورپول

کنفرانس سولشر پیش از دیدار برابر لیورپول

یونایتدفنز- اغلب اوقات، صحبت‌های مربیان تیم‌ها پیش از مسابقات حساس جذاب و خواندنی هستند. حال اوله گونار سولشر سرمربی نروژی تیم پیش از دیدار حساس رز یکشنبه برابر رقیب دیرینه و صدرنشین لیگ، لیورپول کنفرانس خبری خود را برگزار کرده است.

 

ابتدا او درباره آمادگی بازیکنان تیم برای بازی گفت:

مطمئنا دوست دارم اخبار مثبتی به شما بدهم. امیدوارم روز یکشنبه بازیکنانی را که در دو جلسه اخر تمرین عملکرد خوبی داشته‌اند، در زمین ببینیم. زیرا بعضی از بازیکنان به تازگی تمرین را آغاز کرده‌اند و من واقعا نمی‌توانم به شما بگویم که کدام یک آماده بازی هستند.

 

سرمربی یونایتد درباره مصدومیت پرسروصدای دخیا افزود:

انتظار ندارم دخیا قادر به بازی کردن باشد اما مصدومیت وی آن‌چنان که فکرش را می‌کردیم بد نیست. زمانی که بازی را تماشا کردم فکر کردم تا تعطیلات بعدی بازی‌های ملی مصدوم خواهد بود؛ زیرا مصدومیت‌های عضلانی طولانی‌مدتی داشته‌ایم اما خوشبختانه این مصدومیت آن‌قدر بد نیست.

سولشر به اشتیاق تیم برای دیدار با حریف سرسخت اشاره کرد:

لیورپول عملکرد خوبی در لیگ دارد اما ما نیز مشتاق بازی پیش‌رو هستیم. به نظر من این بهترین فرصت و بازی برای بازیکنان و هواداران ماست زیرا اخیرا دوران سختی داشته‌ایم بنابراین مطمئن هستم که بازی خوبی را برای هواداران خود به ارمغان خواهیم آورد. کارکنان باشگاه و بازیکنان می‌دانند که زمانی که بازی لیورپول در پیش است، این بازی توسط تماشاگران بسیاری دیده خواهد شد و از روز اولی که به عضویت یونایتد درمی‌آیید، هر سال این بازی اولین اتفاق مهمی است که مشتاق آن هستید زیرا مقابل یکی از بزرگ‌ترین رقبای خود بازی می‌کنید.

 

اوله درباره شایعات جدایی پل پوگبا گفت:

 تا بحال نشنیده‌ام که پوگبا درخواست خروج از باشگاه را داده باشد. او می‌خواهد در تیم مانده و عملکرد خوبی ارائه دهد. پل جزئی از برنامه پیشرفت ماست و بارها با وی صحبت کرده‌ام. پل با درد بازی می‌کرد و با این حال دائم از او انتقاد می‌شد؛ زمانی که از مصدومیت برگشت مقابل روچدیل و آرسنال بازی کرد و این در حالی است که می‌توانست به راحتی کنار بکشد اما او خواهان تلاش برای بازگشت به ترکیب بود. پل در حال بازگشت به فرم خود است و چند روزی را در مرخصی به سر می‌برد. اکنون عکسی از او در کنار زیدان منتشر شده است درحالی که این تنها یک عکس معمولی است.

 درباره انتقادات اخیر و روند تیم:

 مطمئنم تا کریسمس نتایج خوبی کسب خواهیم کرد اما هفته‌های اخیر متفاوت و سخت بوده است. با این حال این شرایط نشانگر اشتباه بودن تصمیم من مبنی بر فروش بازیکنان نیست، تصمیم من درست بود. فرهنگی که ما خواهان ساخت آن هستیم باید آن‌ها را مجاب به تصمیم‌گیری کند. صرفا مطابق برنامه خود کار می‌کنم. در تلاش برای بهبود شرایط تیم بوده و می‌دانیم در حال حرکت به سمت و سویی که خواهان آن هستیم می‌باشیم اما به کسب نتایج قابل‌قبول نیز نیازمندیم و انتظار داریم بازیکنان نشان دهند چرا در تیمی مانند یونایتد بازی می کنند.

 

درمورد آینده تیم در این فصل:

همه چیز به شروع بردهای تیم بستگی دارد؛ باید شانس‌های گلزنی بیش‌تری خلق کنیم زیرا دفاع مستحکمی داریم اما در حمله ریسک‌پذیری خوبی نداشته‌ایم. نتایج همیشه اصلی‌ترین امر است و با کسب نتایج و عملکرد خوب می‌توانیم سریع‌تر پیشرفت کنیم و مطمئن هستم به این مهم دست خواهیم یافت. اما با این حال برنامه‌‌هایی نیز برای پنجره نقل و انتقالاتی آتی و همچنین پنجره تابستانی داریم.

تیم منچستریونایتد از ساعت ۱۹ روز یکشنبه در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف لیورپول می‌رود.

درباره ی iliyabehzadavval77

مطلب پیشنهادی

من می خواهم در اینجا تاریخ ساز شوم!

در آستانه ی فینال کوپا آمریکا فرد در مصاحبه ای درباره ی بازی برای یونایتد …

۲ دیدگاه

  1. شیش تایی نشیم صلوات

  2. میبزیم لیورپول عجیب مارو دارن دست کم میگیرن جووری فرو کنیم توشون پردشون بیاد الان خیلی جو گیرن لیورپولیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =