خانه / هیچکدام / کنفرانس خبری مورینیو، پیش از بازی با کریستال پالاس

کنفرانس خبری مورینیو، پیش از بازی با کریستال پالاس

سرمربی شیاطین سرخ، پیش از بازی با کریستال پالاس، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

 

یونایتد فنز- خوزه مورینیو در مورد شرایط تیم به خبرنگاران توضیحاتی داد. وی درباره ترکیب احتمالی تیم در مقابل پالاس گفت:

دو دروازه بان خواهیم داشت، جوئل پریرا و کیران اوهارا. دمی میچل، اسکات مک تومینی، جاش هروپ، متی ویلوک، آنخل گومز و زاکاری درنلی را در اختیار خواهیم داشت. فکر کنم همین ها خواهند بود. بعلاوه، تیموتی فوسو منسا و اکسل توانزبه نیز خواهند بود. سه یا چهار بازیکن تیم اصلی را به میدان خواهم فرستاد، تا هر کدام یک نیمه بازی کنند. می توانم کمی تجربه به تیم تزریق کنم ولی در عین حال باید از همه آنها برای فینال مراقبت کنم. نمی دانم رونی بازی خواهد کرد یا نه. او در بازی گذشته ۹۰ دقیقه بازی کرد، پس احتمالا به میدان نخواهد رفت.

وی در مورد حضور پوگبا در برابر پالاس گفت:

پل پوگبا خوب است، او مرد قدرتمندی با ذهینتی قوی است. او در حال خو گرفتن با زندگی پس از فوت پدرش است، اما او قوی است. می داند که باید یکشنبه بازی کند چون مدت زیادی است که بازی یا تمرین نکرده است و به این دقایق در میدان بودن نیاز دارد، پس مقابل پالاس به میدان خواهد رفت.

مورینیو در مورد مصدومیت فلینی، منساه و اسمالینگ توضیحاتی ارائه داد:

اسمالینگ مشکلی جزئی دارد ولی مشکلی کوچک است که به نظرم برای هفته آینده رفع خواهد شد. مشکلی برای این آخر هفته است ولی برای فینال آماده خواهد بود. حضور فلینی در هاله ای از ابهام است، منتظر اسکن های امروز خواهیم ماند، تصمیم گرفتیم دیروز آن را انجام ندهیم. با این وجود، احساس بدی ندارد ولی بگذارید صبر کنیم. منساه یکشنبه بازی خواهد کرد و اگر واکنش خوبی داشته باشد و بتواند بدون مشکل بازی کند، گزینه جدید ما در فینال خواهد بود.

خوزه از دیدگاه مثبت خود نسبت به بازی روز یکشنبه گفت:

تنها نکته مثبت مراقبت از بازیکنانم و ایجاد شرایط بهتر برای آنها در بازی فینال است. البته، از لحاظ انفرادی برای جوانان به نظرم تجربه بزرگی خواهد بود. اولدترافورد، لیگ برتر، کریستال پالاس، آخرین بازی فصل. اما در عین حال به نظرم بسیاری از آنها واقعا به حمایت من و نیکی بات نیاز دارند، هواداران باید درک کنند که آنها در آستانه انجام چه کار دشواری هستند. برای آنها آسان نخواهد بود.

مورینیو در مورد احساس خود در آستانه فینال لیگ اروپا گفت:

در حال حاضر روی فینال متمرکز نیستم. هنوز تمرکزم روی بازی یکشنبه است. سعی می کنیم در بازی ها پیروز شویم و نکات مثبتی از آنها برداشت کنیم. هیچکس دوست ندارد بازنده شود یا بازیها را دست کم بگیریم. دوشنبه باز هم احساس یک روز عادی را خواهم داشت. سه شنبه وقتی این زمین تمرین را ترک کنم، فقط به فینال فکر خواهم کرد.

رییس درباره سرمربی آژاکس گفت:

پیتر را بقدر کافی خوب نمی شناسم. وقتی بازی آژاکس را دیدم، به نظرم تلاش فوق العاده ای را دیدم که آن را تحسین می کنم. اما دوست ندارم از همکارم که خیلی خوب نمی شناسم صحبت کنم. فقط می گویم که به وضوح با چشمان خود دیدم و چیزی که از آژاکس دیدم تلاش است، که این نشان دهنده مسئولیت پذیری مربی و کادر فنی او می باشد. پس برای من آسان است که بگویم تلاش فوق العاده ای می کنند. کار بزرگی انجام دادند.

مورینیو در انتها اعلام کرد بازیکنان مصدوم در فینال لیگ اروپا حضور خواهند داشت:

همگی خواهند بود. چند بازیکن دست به عصا داریم ولی همگی خواهند بود. من گروه فوق العاده ای از بازیکنان دارم. ما نسبت به در خانه بودن، بیشتر وقت خود را در حال سفر، بازی، و در هتل گذرانده ایم چون انجام حدود ۶۰ بازی یعنی ۱۴۰ روز در هتل بودن، پس نیمی از سال را در کنار هم بوده ایم. این فقط زمانی ممکن است که روحیه شگفت انگیز باشد. یانگ، شاو، روخو و زلاتان دست به عصا هستند ولی همگی با هم به فینال خواهیم رفت.

 

 

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *