دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با سویا

کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با سویا

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

یونایتدفنز-مورینیو کنفرانس خود را با صحبت کردن راع چهار سهمیه مستقیم لیگ برتر انگلستان در جام باشگاه های اروپا آغاز کرد، وی در این خصوص گفت:

من در انگلیس مشغول هستم پس در این مورد خوشحال هستم. بسیار صادقانه بگویم چون در انگلیس کار می کنم و چون رده چهارم بطور فرض جایگاهی است که می توانیم در پایان فصل در آن قرار داشته باشیم، من بسیار خوشحالم چون برای تیم انگلیسی رده چهارمی بهتر است که آن دیدار مقدماتی را انجام ندهد و مستقیم صعود کند. به نظرم تیمهای انگلیسی که برای سهمیه چهار تیم می جنگند همگی احساس مشابه من را خواهند داشت. خوشحالم که تیم چهارم مستقیم صعود می کند.

مورینیو به انتقاد دی بوئر این چنین واکنش نشان داد:

من مطلبی خواندم، نقل قولی از بدترین مربی تاریخ لیگ جزیره، اینکه فرانک دی بوئر می گوید برای رشفورد خوب نیست مربی ای همچون من داشته باشد.اگر فرانک مربی رشفورد بود، به او آموزش داده می شد که چگونه بازنده شود چون فرانک هر بازی می بازد. من سعی می کنم بهترین تحصیلات را به جوانان آموزش دهم. درباره مارکوس باید صادق باشم و به افراد آکادمی که مسئول رشد وی بودند و به فن خال بخاطر اولین فصل او در تیم اصلی احسنت بگویم.ولی اگر به آمار او مراجعه کنید و اینکه او تحت هدایت من چند بازی به میدان رفته است. خواهم گفت او در مجموع دو فصل جزء پنج بازیکنی است که برای من بیشترین بازی را انجام داده اند و درباره اسکات نیز بهترین اتفاق ممکن کسب تجربه است. مارکوس در حال کسب این تجارب است. من نیز واقعا راضی هستم.او برای یونایتد بازیهای بسیاری به میدان می رود، برخی بازیها در ترکیب اصلی حضور دارد و در برخی دیگر از روی نیمکت به میدان می آید.من واقعا از همه چیز راضی هستم. آیا او هر بازی در ترکیب اصلی است؟ خیر؟ البته که خیر. او بازیکنی است که به آن اعتماد داریم. افراد زیادی توقع نداشتند که در مقابل لیورپول او در ترکیب اصلی باشد و او نیز نه فقط بخاطر گلزنی بلکه در مجموع بازی خوبی ارائه داد. من واقعا از مارکوس راضی هستم.

مایکل کریک این بازیکن دوست داشتنی رسما اعلام کرد که در پایان فصل از دنیای فوتبال خداحافظی میکند، وی در این خصوص گفت:

من در بازی با بورتون مشکلی داشتم که در نیمه دوم به سراغ من آمد، چندین آزمایش انجام دادم و همان مشکل مشابه روز یکشنبه همان هفته به سراغم آمد. هفته بعد آن معایناتی انجام دادم. حالا کاملا خوب هستم، کمی زمان برد تا بر آن غلبه کنم. برای دو یا سه روز با خودم فکر می کردم که آیا خواهم توانست به بازی کردن ادامه دهم، آیا ارزشش را دارد ولی مشکلم حل شد و آماده شدم. می خواستم به خواست خودم فوتبالم را به پایان برسانم پس مصمم بودم که به آمادگی کامل بازگردم .می دانستم که آنقدرها که قبلا بازی کرده ام بازی نخواهم کرد ولی سخت تمرین می کردم و منتظر بودم ببینم چه پیش می آید.

مورینیو نظر خود را راجع سویا این چنین بیان کرد:

به نظرم ما یکی از بهترین تیمهای لیگ قهرمانان نیستیم، ولی در مرحله یک چهارم نهایی هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. بیایید ببینیم فردا چه اتفاقی رخ می دهد. سویا در دو دیدار رفت و برگشت خود مقابل لیورپول بازنده نشد، و لیورپول نمونه یک تیم خوب با تاریخ خوب است.

مورینیو در خصوص دعوت شدن جونز به تیم ملی انگلستان این چنین سخن گفت:

درباره احتمال دعوت شدن جونز به تیم ملی انگلیس باید بگویم، فقط در صورتی ممکن است که گرت او را با تیم پزشکی، همراه خود ببرد.

مورینیو در خصوص قهرمانی تیمش در لیگ قهرمانان امسال این چنین گفت:

هنوز به فکر قهرمانی در لیگ قهرمانان نیستم، ولی وقتی تیمی به جمع هشت تیم نهایی ملحق شود، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. اگر به جمع هشت تیم راه یابیم، رقیبمان هر تیمی باشد، سعی خودمان را خواهیم کرد.

مورینیو در پاسخ به این سوال که آیا حذف شدن از این مرحله به معنای شکست است؟ این پاسخ را داد:

نمی خواهم به شما بگویم که آیا آن یک شکست است یا خیر؟ ما روز شنبه لیورپول را شکست دادیم و در نهایت برخی افراد گفتند آن یک شکست بود. مطمئنا ناراضی خواهم شد. عدم صعود از این مرحله ناامید کننده خواهد بود؟ بله.

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

یک کامنت

  1. با عرض سلام خدمت دست اندرکاران وبسایت جا داره که تشکر کنم از مطالب مفید وبسایتتون موفق و موید باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *