کنفرانس خبری سرمربی منچستریونایتد در آستانه بازی با وست بروم

کنفرانس خبری سرمربی منچستریونایتد، اوله گنار سولشر، در آستانه بازی با وست برومویچ، را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – سولشر در مورد میسون گرینوود گفت:

این پسر تنها ۱۹ سال سن دارد، او سال فوق العاده ای داشته است، اگر به یک سال پیش برگردیم من او را از بازی مقابل چلسی در جام اتحادیه کنار گذاشتم، میسون دور از تیم اصلی ماند و مقابل دانکستر بازی کرد تا فرصت بازی پیدا کند، این نشان می دهد او از چه فاصله ای به این سطح رسیده است.

اکنون او ۱۹ گل زده، اولین بازی خود برای تیم ملی را انجام داده، در اولین بازی خود در تیم زیر ۲۳ ساله ها گلزنی کرده و البته هنگامی که گل می زند یا زمانی که بازی نمیکند تیتر ها در مورد او خواهند بود.

هرکسی اجازه دارد که گاهی خوب نباشد، اگر خوب نباشید نمی توانید تمرین کنید. گرینوود هشت یا نه روز از تمرینات دور بوده است، ما در حال بازسازی دوباره او هستیم و من نسبت به او هیچ شکی ندارم.

اوله درباره بازی با وست بروم اظهار داشت:

چند بازیکن بوده اند که به علت کووید دور از میادین بوده اند. ما پیش از آغاز دوباره بازی ها به آن ها در قالب دو تیم ۱۱ نفره بازی دادیم که هر دو تیم خوب بودند. اسلاون مربی خوبی است، من او را برای یک مدت طولانی می شناسم، هنگامی که مقابل او بازی می کردم او کنار گوشم بلند بلند سر و صدا می کرد.

من انتظار تیمی خوب را دارم که می آید و مشکل می آفریند، اما من روی تیم خودمان تمرکز دارم و از تیمم می خواهم کار هایی که در آن خوب هستیم را بیشتر ببینم. میخواهم خودمان را مسلط ببینم.

سرمربی نروژی شیاطین سرخ نظر خود را پیرامون تغییر تعداد تعویض ها از سه به پنج بیان کرد:

کسانی که دست به دست هم می دهند، ما روز گذشته جلسه بسیار خوبی با مدیران داشتیم که در مورد آن بحث کردیم. رفاه بازیکن باید در خط مقدم سلامت ما باشد، سلامت روحی و جسمی و سال ۲۰۲۰ سالی است که کسی نمی تواند پیش بینی کند و هیچ کس از اثرات بعدی آن نمی داند، اما ما می توانیم با برنامه ریزی درست نیز از عقل سلیم استفاده کنیم و باید به عنوان مدیر، وقتی بازیکنان بیش از حد بازی کرده اند از آن ها مراقبت کنند. ما باید سعی کنیم در صورت امکان به آنها استراحت دهیم.

این برای بسیاری از ما یک وضعیت پیچیده است و من می دانم که در پایان بازی ها مصدومیت های زیادی اتفاق می افتد و اگر در ۱۵ یا ۲۰ دقیقه پایانی فرصتی برای اخراج بازیکنان داشته باشید، به جای استفاده از سه تعویض، ممکن است برخی از مصدوم ها را نگه دارید. خستگی دلیل اصلی است، شما ممکن است در یک تکل تأخیر کرده و به شخص دیگری یا خود صدمه بزنید.

مهاجم سابق منچستریونایتد در مورد وضعیت بازیکنان مصدومش گفت:

لوک شاو، جسی لینگارد و فیل جونز تنها بازیکنانی هستند که در بخش های مختلف تمرینی امروز حضور نداشتند. انها در سطوح تمرینی متفاوتی هستند.

برخی از بازیکنان پس از وقفه بازی های ملی در روز چهارشنبه ریکاوری داشتند یا در سفر بودند و اکنون در تلاش برای برطرف کردن مصدومیت ها و کسب مجدد آمادگی هستند. ما امشب تصمیم خواهیم گرفت ولی اکثر آن ها امروز و برخی هم دیروز به تمرینات اضافه شدند بنابراین به طور کلی وضع خوب به نظر می رسد.

وی ادامه داد:

رشفورد و لیندلوف؟ امکانش هست ولی در حضور برخی انها شک و تردید داریم. مارکوس امروز برای بار اول در چند روز اخیر به تمرینات اضافه شد بنابراین امیدواریم واکنش بدی به این قضیه ندهد ولی مطمئن نیستم.

بایی هم امروز نخستین جلسه تمرینی اش را پس از مصدومیت سپری کرد. روخو هم همین گونه است بنابراین انها برای دیدار فردا اماده نیستند. شرایط لیندلوف را باید فردا بررسی کنیم چون کمرش هنوز کامل خوب نشده است.

مرد ۴۷ ساله در پاسخ به این سوال که آیا راز هایی در نتایج خوب بیرون از خانه و عملکرد ضعیف در بازی های خانگی وجود دارد یا نه، اظهار داشت:

به این راحتی نیست که بگوییم چرا در خانه نمی بریم یا چرا خوب کار نمی کنیم. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. دلایلی پشت ان وجود دارد و همانطور که قبلا گفتم بهترین بازی این فصل ما در خانه و مقابل لایپزیش بوده است. بازی های خانگی و خارج از خانه مثل هم نیستند. در نروژ تیم ها چند صد هوادار دارند که به تیم شان کمک میکنند. اینجا هم باید این گونه باشد.

آخرین بازی ما پیش از وقفه بازی های ملی مقابل اورتون همان منچستریونایتدی را نشان داد که ما خواهان دیدن ان هستیم. ما گل های خوبی روی کار تیمی به ثمر رساندیم و از اخرین عملکردمان واقعا راضی بودم.

او در مورد پل پوگبا گفت:

پل فصل قبل فصل سختی داشت. این فصل هم که به کرونا مبتلا شد ولی ان سه بازی که برای تیم ملی فرانسه انجام داد به او کمک کرد. با پل حرف زدم و پس از اتمام بازی ها برابر فرانسه و سوئد احساس میکرد خوب بازی کرده و اکنون برای ادامه فصل قدرت بیشتری دارد. با توجه به صعود ان ها فکر می کنم پوگبا فقط درحال بهتر شدن است.

شماره ۶ ما بازیکن و انسان بسیار مهمی برای ماست بنابراین روی فرم بودن و شاد بودنش برای ما حائز اهمیت است.

اوله گنار سولشر درباره پایان دوران ویروس کرونا و بازگشت هواداران به ورزشگاه ها بیان کرد:

بله، این خبر خوش برای بازیکنان و باشگاه است اما بزرگترین نفع برای هواداران است که به ورزشگاه می آیند چون وقتی از تلویزیون بازی ها رو می بینید تماس نزدیک زیادی با بازیکنان مورد علاقه تان ندارید، شما طرفداران دلیل وجود باشگاه هستید و بازیکنان را دوست دارید.

امیدوارم که ما بتوانیم به آن برگردیم اما این به عهده دولت و جامعه است که به طور کلی میزان بیماری را کاهش دهند زیرا این یک مسئله مهم است.

سرمربی منچستریونایتد پیرامون رکورد بازی های خانگی ادامه داد:

بازی های داخل خانه و خارج خانه در حال حاضر متفاوت است، نه مانند گذشته. ما در لیگ چهار بازی خانگی داشته ایم، اولین بازی به نظر می رسید ما هیچ آمادگی ای نداشتیم و پالاس لیاقت آن را داشت. تاتنهام پس از اخراج آنتونی مستحق پیروزی بود، اگر ما هواداران خود را داشتیم، دو بازی دیگر ممکن بود باعث ایجاد فاکتور اضافی مورد نیاز برای پیروزی ما در دو بازی نزدیک شود.

بهترین پیروزی ما در این فصل برابر لایپزیگ در خانه بود. این چیزی است که ما می خواهیم اصلاح کنیم و امیدواریم اولین پیروزی خود را مقابل وست بروم بدست آوریم اما این یک حس متفاوتی است که جایگاه استرنت فورد اند را بدون هواداران می بینیم، آنها به طور معمول برای ما یک گل می زنند.

او در نهایت نظر خود را راجع به بیماری زوال عقل بدین صورت اعلام کرد:

من نمی توانم ادعا کنم که در این زمینه متخصص هستم اما مطمئناً ما آن را نزدیک به نوبی استایلز و سر بابی چارلتون نیز دیده ایم، این یک مسئله جدی است، مورد خوب این است که آگاهی را افزایش می دهد.

من همچنین باید بیشتر در مورد آن بدانم تا ما در فوتبال بتوانیم به بحث و گفتگو کمک کنیم. بحث در حال انجام است، این خوب است، باید بچه ها در تمرینات پیشرفت کنند، آنها قبل از چنین سنی مجاز نیستند که در تمرین ضربه سر به توپ بزنند و من فقط می خواهم بگویم که فوتبال در اینجا نیز مسئولیت بزرگی دارد مانند کارهای مهمی که در حال انجام آن هستیم.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

روی کین: منچستریونایتد ۱۰۰% به یک مهاجم جدید نیاز دارد

روی کین، اسطوره منچستریونایتد، این تیم را به جذب یک مهاجم جدید در تابستان فراخواند …

۴ دیدگاه

 1. شاو جونز لینگارد مصدومن
  خدا را شکر

  ۰
 2. آقای RMU
  درسته که اینا بازیکنای خوبی نیستن اما دلیلی نمیشه از آسیب دیدنشون خوشحال باشیم

  ۰
 3. شاو،جونز و لینگارد هم آدم هستن

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =