کنفرانس خبری اوله گنار سولشر در آستانه بازی در لیگ اروپا
کنفرانس خبری اوله گنار سولشر در آستانه بازی در لیگ اروپا

کنفرانس خبری اوله گنار سولشر در آستانه بازی در لیگ اروپا

یونایتد فنز – سولشر، در پاسخ به سوالات خبرنگاران اطلاعاتی از تیم منتشر کرد و خبر از مصدومیت چند بازیکن کلیدی تیم و بازیکنان جایگزین داد.

 

خبرنگار: نظر شما در مورد هالند چیست؟ آیا او می تواند روزی در سطح تیمهایی همانند یونایتد بازی کند؟

تماشای بازی دیشب دلپذیر بود. دیدن او عالی بود. همه از دیدن پیشرفت او هیجان زده هستند.

 

اوله در مورد مصدومیت احتمالی دنیل جیمز:

بله دنیل جیمز در بازی لستر سیتی ضربه ای دریافت کرد بنابراین در دسترس نیست لوک، پلو آنتونی نیز غائب هستند، دیوگو و جسی لینگارد به تمرینات بازگشته اند.

 

اوله در مورد تجربه قبلی خود در لیگ اروپا:

با تیم مولده از مراحل گروهی بالا آمده ام. با تیم های متفاوتی از نظر فرهنگ بازی می کنید. همچنین این بازی ها تجربه جدیدی نیز برای تیم های رقیب است. دو بازی خارج از خانه ما بسیار طولانی است بنابراین بازی های خانگی اهمیت بسیاری برای ما خواهد داشت.

 

اوله در مورد بازگشت فرد به ترکیب تیم:

فرد به داد تیم رسیده است، ما به دوندگی و سرعت او نیاز داشتیم. او صبور بوده و به سختی کار کرده است. او کم سن و سال نیست اما در انگلیس تازه کار است. مطمئن هستم عملکرد بهتری را از او شاهد خواهیم بود. او بازی های فوق العاده ای را در خط هافبک سپری کرده بنابراین تنها منتظر عملکرد خوب او هستیم.

 

در مورد عملکرد درخشان جیمز:

از عملکرد دنیل جیمز خشنود هستم. از این که موفق به جذب او شده ایم بسیار خوشحال هستم، جیمز با توانایی های خاص خود ثابت کرده است که کمک شایانی به تیم خواهد کرد. می دانم نزدیک پیوستن به لیدز یونایتد بوده است اما فوتبال همین است. او شروع خوبی در یونایتد داشت.

 

تمدید قرارداد دخیا:

دخیا قرارداد خود را تمدید کرده و اکنون باید به بازی کردن ادامه دهد اما قطعا فردا سرجیو در درون دروازه خواهد بود، او ثابت کرده است همانند داوید دروازبانی فوق العاده است و برای زمانی که اتفاقی برای داوید بیفتد آماده است. زمان بازی دادن به او فرارسیده است.

 

اوله در مورد گرینوود:

تمام کنندگی گرینوود ذاتی به نظر می رسد اما اینطور نیست. مسئله اصلی تکرار و دانش چگونگی ضربه زدن به توپ است. او تمامی موقعیت هایی را که یک مهاجم در آن قرار می گیرد را تمرین می کند. تکنیک او فوق العاده است.

 

درباره رهبری راشفورد:

بازیکنان جوان زیادی بازی اورا دنبال می کنند. او یک حرفه ایِ واقعی است و هرروز برای بهتر شدن تلاش می کند، چیزی که از یک بازیکن منچستریونایتد انتظار می رود. او در اینجا تلاش میکند و گل زنی در برابر لسترسیتی لحظه بزرگی برای او بود. او میتواند فشار را مدیریت کند.

 

اوله در پاسخ به ترکیب احتمالی فردا شب:

هرگونه تصمیمی در انتخاب ترکیب تیم بستگی به آمادگی بازیکنان، مقطعی که در آن قرار داریم، بازی های بعدی و نیاز بازیکنان به بازی دارد و چیزی ثابت نیست. ممکن است جوانان در لیگ بازی کنند و این تصمیماتی است که باید در موعد آن بگیریم و شاید در مقطعی به تجربه بازیکنان باتجربه در لیگ اروپا نیازمند باشیم.

 

اگر میسون از فرصتش استفاده کند، می تواند به طور منظم به میدان برود؟

او هنوز بسیار جوان است اما در حال بلوغ است و از زمانی که من به اینجا آمدم پیشرفت زیادی کرده است. پسری که میخواست فقط با زوج خط حمله اش در تیم زیر ۱۸ سال بازی کند و حالا مصرانه خواهان بازی بیشتر است. عطش او برای فوتبال بیشتر می شود، نمیخواهم فشار زیادی به او وارد شود فقط میخواهم او به میدان برود، سخت تلاش کند و از خودش لذت ببرد. او یکی از بهترین مهاجمان تمام کننده ماست. بازی او در اولد ترافورد را دیده ام و از آن لذت میبرم. بازیکنانی که فردا به میدان می روند، یک روز رویایی را تجربه می کنند. میخواهم برای همه بازیکنانمان یک بازی به یاد ماندنی باشدو میسون یکی از این بازیکنان است.

 

۰

درباره ی MehrzadMz

مطلب پیشنهادی

سولشر: می خواهیم روند برد خود را در این بازی نیز ادامه دهیم؛ می خواهیم تیمی باشیم که مقاومت ها را در هم بشکند

کنفزانس خبری سرمربی شیاطین سرخ، اوله گنار سولشر، در آستانه بازی برگشت مقابل باشاک شهیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =