کنفرانس خبری اوله پیش از دیدار با کپنهاگن: می خواهیم تا فینال برویم!
کنفرانس خبری اوله پیش از دیدار با کپنهاگن: می خواهیم تا فینال برویم!

کنفرانس خبری اوله پیش از دیدار با کپنهاگن: می خواهیم تا فینال برویم!

یونایتد فنز – منچستر پس از برتری مقابل لاسک حالا باید در آلمان به مصاف کپنهاگن برود. حساسیت این بازی زمانی بیشتر می شود که بدانیم تمامی مراحل آینده لیگ اروپا تک حذفی خواهد بود و هیچ تیمی فرصت اشتباه نخواهد داشت. به گفته سولشر فقط فیل جونز، لوک شاو و اکسل توانزبه غایبین منچستر مقابل کپنهاگن خواهند بود. در ادامه به پوشش مشروح صحبت های اوله خواهیم پرداخت.

 

سولشر در مورد پوگبا

من به سوالات زیادی در مورد پوگبا جواب داده ام. ما از بازگشت او به زمین فوتبال خوشحالیم. پل آماده است و از فوتبال بازی کردن لذت می برد. او می خواهد مدتی را که غایب بوده جبران کند. پوگبا تمرینات اضافه هم دارد و یک شخصیت فوق العاده است. امیدواریم او همانند سال ۲۰۱۷ قهرمان لیگ اروپا شود. پل یک شخصیت حرفه ای و یک پسر فوق العاده است. ما از حضور او در تیم خوشحالیم.

 

سولشر در مورد انتخاب بین دخیا و رومرو

این سوال بسیار واضح است. به نظرم من در زمینه داشتن دروازه بان باکیفیت ممتاز ترین مربی جهان باشم. داوید، سرخیو و دین سه دروازه بان باکیفیت هستند. اهمیت سرخیو در این فصل برای ما ثابت شد و داوید نیز عملکرد خوبی داشت. قطعا انتخاب بین آن ها مشکل است ولی به نظرم دغدغه شیرینی خواهد بود.

نظر سولشر در مورد بازی های بدون تماشاگر در مراحل پایانی لیگ اروپا

این مسئله کمی غریب است و فوتبال واقعی به این شکل نیست. آن شور و هیجان هواداران که تیم را تحریک می کرد دیگر دیده نمی شود. بازیکنان ما بسیار خوب کار کرده اند و من مطمئنم که هواداران مشتاق بازگشت به استادیوم برای تشویق تیم هستند. ما باید بقیه بازی ها را در لیگ اروپا بدون آن ها تجربه کنیم و تلاش می کنیم که قهرمانی را به دست آوریم.

 

سولشر در مورد مارسیال 

قطعا آنتونی در این فصل در جنبه های مختلف بازی خودش پیشرفت داشته است. من خیلی خوشحال می شوم وقتی او توپ های ساده را تبدیل به گل می کند. او در سالن وزنه به تقویت وضعیت بدنی خود می پردازد و الان در بهترین وضعیت فیزیکی خود قرار دارد. در آینده نزدیک چیز های بسیار بیشتری از آنتونی خواهید دید.

 

تقابل سولباکن و سولشر 

در ابتدا مسئله در مورد من و استیل نیست. قرار نیست در مقابل یکدیگر بازی کنیم. او دوران حرفه ای خیلی خوبی داشت. من حدود ۱۰ سال است که مربی ام بنابراین تازه کار محسوب نمیشوم. بستگی به این دارد که شما چه چیزی را جدید بدانید. او کمی از من بزرگتر است که احتمالا می توانید متوجه این موضوع شوید. رنگ موهایم رو به خاکستری شدن است اما امیدوارم که بتوانم آن را حفظ کنم.

آیا کسب رتبه سوم در لیگ برتر فشار ها را از روی شما برداشته است؟ 

من اینطور فکر نمیکنم. ما زمانی که این فصل را شروع کردیم می دانستیم که لیگ اروپا یک شانس بزرگ برای قهرمانی و استفاده از بازیکنان جوان است. این تجربه برای ما فوق العاده بوده است. اگر ما در لیگ قهرمانان حضور داشتیم احتمالا نمی توانستیم از میسون، برندون و بقیه بازیکنان جوانمان استفاده کنیم. فلسفه لیگ اروپا در استفاده از تمامی بازیکنان و انسجام تیمی است. برندون در بازی فرداشب حضور خواهد داشت و این یک دستاورد بزرگ است.

 

اوله درباره سولباکن 

خب من استیل را از مدت ها پیش میشناسم و در سال ۹۵ مقابل او بازی کردم. او به عنوان بازیکن دوران حرفه ای خوبی داشت و کسی بود که ما همیشه در حین بازی به دنبال متوقف کردنش بودیم. یک هافبک خلاق همراه با یک دوران مربیگری فوق العاده که با کار کردن با تیم زادگاهش آغاز و با کوپنهاگن، کلن و ولوز ادامه یافت. او فراز و نشیب های خود را داشت اما آن ها را پشت سر گذاشت و با رساندن کوپنهاگن به مرحله یک چهارم نهایی میراث خود را برای این تیم به جا گذاشت. من به کپنهاگن رفتم تا مدرک مربی گری ام را بگیرم و آن ها به چلسی باختند. امیدوارم این دفعه به ما ببازند. 

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

همسر رومرو ادعا میکند که شایعات دروغ هستند

همسر دروازه بان آرژانتینی منچستریونایتد ادعا هایی که در مورد انتقال او مطرح است را …

یک دیدگاه

  1. امسال اگه لیگ اروپا رو ببریم و علاوه بر سانچو گریلیش رو بگیریم تمومه انصافا دیگه از منچستر هیچی نمیخوام تا سال دیگه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 6 =