خانه / مصاحبه / کنته: ما توان رقابت با سیتی و یونایتد را نداریم

کنته: ما توان رقابت با سیتی و یونایتد را نداریم

سرمربی ایتالیایی چلسی در مصاحبه ای درمورد خرید جدید شیاطین سرخ صحبت کرد.

یونایتد فنز- کنته مدعیست که چلسی دیگر توانایی رقابت با باشگاه های منچستر در نقل و انتقالات را ندارد. او میترسد که قدرت مالی بالای آبی و قرمز های شهر منچستر آنها را تبدیل به خطری برای فوتبال جهان کند! کنته اقرار کرد که دستمزد بالای پیشنهادی شیاطین سرخ باعث شد در رقابت برای جذب سانچز چلسی را شکست دهند. او گفت:

تنها یک یا دو باشگاه میتوانند دستمزدی مانند این را پرداخت کنند. اگر شما خواهان جذب یک بازیکن هستید با این واقعیت رو به رو میشوید که مبلغ دستمزد نقش کلیدی دارد. ما هرگز در رقابت برای جذب سانچز قرار نداشتیم، مخصوصا به دلیل مبلغ بالای دستمزد پیشنهادی منچستریونایتد.

شیاطین سرخ در نهایت سیتیزن ها را شکست دادند و سانچز را با قراردادی چهار و نیم ساله و با دستمزد هفتگی ۵۰۵ هزار پوند به خدمت گرفتند. کنته افزود:

اگر این اختلاف زیاد ادامه دار باشد. این دو باشگاه میتوانند تهدیدی بسیار جدی برای باشگاه های بزرگ جهان باشند. آنها همین حالا بسیار قدرتمند هستند و همچنان خواهان سرمایه گذاری برای جذب بازیکن و تقویت تیم هستند.

این سرمربی ایتالیایی در تابستان نیز در رقابت برای جذب لوکاکو مقابل مورینیو شکست خورد.

این به بازیکنی که شما خواهان جذب او هستید بستگی دارد. اگر شما پول دارید، میتوانید بهترین بازیکنان را داشته باشید، وگرنه باید راهی برای سرپا ماندن و جنگیدن پیدا کنید.

چلسی امیدوار است بازیکن سابق منچسترسیتی، ادین ژکو را با قیمت ۳۰ میلیون پوند به خدمت بگیرد، مدیر برنامه های این بازیکن دیشب در لندن بوده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شیاطین سرخ در حال آماده سازی پیشنهاد ۶۰ میلیونی برای ویلیان

ژوزه مورینیو به سبک بازی ویلیان بسیار علاقه مند است و در طول دو فصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *