کمک چانگ به بازیکنان تیم رزرو یونایتد
کمک چانگ به بازیکنان تیم رزرو یونایتد

کمک چانگ به بازیکنان تیم رزرو یونایتد

یونایتد فنز- به گزارش MEN، تاهیت چانگ به عنوان یک رهبر درون زمین به سایر بازیکنان جوان تر تیم زیر ۲۳ ساله های منچستریونایتد کمک می کند. این ملی پوش تیم جوانان هلند طی دو فصل گذشته در برخی برهه های زمانی در تیم اصلی به میدان رفته، اما هنوز در تیم دوم به طور ثابت به میدان می رود و از تجربه اش برای کمک به جوان ترها استفاده می کند.

 

پس از چند عملکرد ناامیدکننده در ترکیب تیم بزرگسالان، سه شنبه شب چانگ در برتری تیم زیر ۲۱ سال با مربیگری نیل وود با نتیجه ی ۱ بر صفر مقابل لینکلن خوش درخشید و مربی تیم از تاثیر مثبتش سخن گفت. وود اظهار داشت:

 

فکر می کنم حضور او خوب بود. نیاز داشت که برای حفظ آمادگی اش در بازی به میدان برود و در گل برتری موثر بود. به خطوط تیم حریف نفوذ و به سمت بازیکن مقابلش حرکت کرد و کمک خوبی در به ثمر رساندن گل انجام داد. او تجربه ی زیادی دارد و در زمین با بازیکنان صحبت های زیادی انجام میدهد؛ بنابراین خوشحالیم که او را داریم.

 

 

وود در پیروزی در سینسیل بانک (برابر تیم لینکلن) مجبور شد تغییرات زیادی در ترکیب تیم بدهد. چرا که سولشر برندن ویلیامز و آنخل گومز را برای بازی در ترکیب تیم بزرگسالان فراخوانده و چند بازیکن دیگر تیم رزرو هم مصدوم هستند. با این وجود وود که در تابستان و بعد از جدایی ریکی سبراگیا هدایت تیم رده های سنی را به عهده گرفته، شکایتی از این که مجبور شده تیم بسیار جوانی به میدان بفرستد نداشت. وی گفت:

 

وقتی مربی تیم زیر ۲۳ ساله ها هستید باید با این مشکلات کنار بیایید. اگر هر روز یک ترکیب ثابت را در اختیار داشتم خوب بود اما من در واقع چنین چیزی را نمی خواهم. من دوست دارم بازیکنانم به تیم اصلی ارتقا یابند و بازیکنان زیر ۱۸ ساله جدید را به تیم خودم بیاورم. بنابراین ترکیب تیمم همواره تغییر خواهد کرد.

درباره ی msals

مطلب پیشنهادی

ماتا پیشنهادات دیگرش را برای ماندن در منچستر یونایتد رد کرده است

خوان ماتا، هافبک منچستر یونایتد فاش کرد که قبل از امضای قرارداد یک ساله جدیدش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 4 =