کمک پاتریس اورا به بازیکنان جوان منچستریونایتد
کمک پاتریس اورا به بازیکنان جوان منچستریونایتد

کمک پاتریس اورا به بازیکنان جوان منچستریونایتد

یونایتد فنز- به گزارش MEN و به گفته ی نیل وود، مربی تیم زیر ۲۳ ساله های یونایتد، پاتریس اورا "تاثیر فوق العاده" ای روی بازیکنان جوان منچستریونایتد گذاشته است. اورا، دفاع چپ سابق تیم، بعد از بازنشستگی از فوتبال به عنوان یک بازیکن در ماه جولای، اکنون برای گذراندن دوره های مربیگری اش به یونایتد بازگشته است.

 

در آغاز هفته ی گذشته اورا در کرینگتون شروع به کار کرد و طبق اخبار واصل شده به MEN Sport، یک هفته ی دیگر را نیز برای گذراندن بخشی از دوره ی مربیگری اش در باشگاه حضور خواهد داشت.

 

مدافع سابق فرانسوی یونایتد هفته ی گذشته را با تیم جوانان یونایتد سپری کرد و در پیروزی تیم زیر ۲۳ ساله ها مقابل فولهام در روز جمعه و شکست تیم زیر ۱۸ ساله ها برابر داربی در روز شنبه، از نزدیک و از لب خط در کنار تیم حضور داشت. وود، مربی تیم زیر ۲۳ ساله ها، بعد از پیروزی تیمش مقابل فولهام به بخش ورزشی منچستراونینگ نیوز گفت:

 

برای بازیکنان عالی است. پاتریس در تمام طول هفته در باشگاه حضور داشته و با بازیکنان رده های سنی مختلف صحبت کرده است. تاثیر وی و بودنش در محیط باشگاه در حالی که برای تکمیل دوره های مربیگری اش حضور دارد، عالی است. او از اسطوره های باشگاه است. حضورش برای بازیکنان و کادر تیم فوق العاده بوده است.

 

 

پس از تساوی ۲-۲ هفته ی گذشته ی تیم زیر ۲۳ ساله ها برابر وست هام، این بار در روزی که مایک فلان، کمک مربی تیم بزرگسالان یونایتد نیز بازی را از نزدیک تماشا می کرد، تیم با گل دقیقه ی ۸۵ دیلان لویت دوباره به روند پیروزی هایش بازگشت. اوله گونار سولشر علاقه مند است که همیشه در بازی های تیم زیر ۲۳ ساله ها، یکی از بین فلان، مایکل کریک یا کیرن مک کنا را برای تماشای مسابقات بفرستد و وود معتقد است که این اقدام مناسبی است؛ چرا که باعث می شود بازیکنانش بدانند همواره شانس تاثیرگذاری و ارتقا به تیم بزرگسالان را دارند. وود افزود:

 

میک (فلان)، مربی تیم بزرگسالان برای تماشای مسابقه اینجا حضور دارد و این مهم است که بازیکنان بدانند کادر فنی تیم بزرگسالان هم به دقت و از نزدیک آن ها را زیر نظر دارند.

۰

درباره ی msals

مطلب پیشنهادی

وین رونی: رابطه فوق العاده ای با سر الکس فرگوسن داشتم، اما همیشه در تنش بودیم و روابطمان کمی تیره شد

مصاحبه ستاره سابق شیاطین سرخ، وین رونی، را پیرامون رابطه اش با سرمربی وقت تیم، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + ده =