کمک دستگاه فکس به د‎خیا
کمک دستگاه فکس به د‎خیا

کمک دستگاه فکس به د‎خیا

یونایتدفنز- تیبو کورتوا در رئال مادرید به شدت تحت فشار است. هواداران باشگاه هیچگاه او را واقعا دوست نداشتند و عملکرد کورتوا نیز طوری نبوده تا هواداران را قانع کند که وی خرید خوبی برای باشگاه بوده است.

 

همین باعث شده تا روزنامه های اسپانیایی مقالات بیشماری در رابطه با اینکه چرا همه چیز اشتباه پیش رفته و نیز نقش منچستریونایتد در این سناریو به چاپ برسانند.

 

AS گزارش میدهد مدیران مادرید در خصوص وضعیت دروازه دمدمی مزاج هستند. این گزارش بیان میکند که سران رئال مادرید در تلاش بودند تا داوید دخیا را از یونایتد به خدمت بگیرند درحالیکه اکثر هوادارن ترجیح میدادند که به کیلور ناواس اعتماد شود.

 

معامله انجام شده بود و آاس میگوید ناواس با یک جت اختصاصی در حال رفتن به منچستر جهت عقد رسمی قرارداد بود که دستگاه فکس موجب برهم خوردن این معامله شد. اکنون، دستگاه فکس مورد توجه ویژه‎ای از سوی طرفداران یونایتد قرار دارد چرا که آنها فکر میکنند این دستگاه موجب ماندن دخیا در الدترافورد شد.

 

با این حال در مادرید، آاس به جای پشیمانی از معامله‎ای که هیچگاه به وقوع نپیوست، نظری کاملا متضاد دارد و اظهار داشته: "دستگاه فکس به رئال مادرید کمک کرد تا سه قهرمانی متوالی در اروپا بیاورد."

 

این نشان دهنده ارزش ناواس در رئال مادرید است و فشارها را بر روی کورتوا بیشتر کرده است. با توجه به جایگاه بالایی که ناواس در مادرید دارد، شاید اگر د‎خیا یونایتد را ترک میکرد دچار سرنوشتی همچون کورتوا میشد و با همین فشارها و انتقادهایی که بر روی کورتوا میباشد مواجه میشد.

درباره ی parsasiahpoosh

مطلب پیشنهادی

مقاله: آینده ی همچنان مبهم برخی از بازیکنان تیم

ورود سانچو و عدم خروج مهاجمی تا این لحظه باعث شده است شیاطین سرخ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 3 =