دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / کلید انتقال توبی در دست لوی

کلید انتقال توبی در دست لوی

طبق گزارشات منتشر شده، دنیل لوی یکی از عواملی است که انتقال آلدروایرلد به منچستریونایتد تا این لحظه انجام نشده است و حتی ممکن است هرگز انجام نشود.

یونایتد فنز- روز دوشنبه خبرگزاری HLN بلژیک مدعی شد که آلدروایرلد با قاطعیت تصمیم به ترک تاتنهام دارد و منچستریونایتد به دنبال جذب اوست. آلدروایرلد امیدوار است دو باشگاه پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در روز پنجشنبه به توافق نهایی دست یابند.

خبرگزاری مذکور امروز گزارش داد که مورینیو به دنبال یک مدافع میانی باتجربه است و از این رو منچستریونایتد بسیار نزدیک به جذب آلدروایرلد است.

تنها یک سال از قرارداد این مدافع ۲۹ ساله با تاتنهام باقی است که البته بند تمدید یکساله نیز در قرارداد او وجود دارد که در صورت فعال سازی مبلغ فسخ قرارداد او را تا ۲۸ میلیون یورو کاهش میدهد!

منچستریونایتد مدتی است که برای انتقال توبی با تاتنهام وارد مذاکره شده است اما توافق با لوی که قطعا تا آخرین ساعات نقل و انتقالات قیمت درخواستی را خواهش نخواهد داد پروسه ای طاقت فرا است.

تاتنهام خواهان ۶۵ میلیون یورو برای این مدافع بلژیکی است و شیاطین سرخ مایل به پرداخت این رقم نیستند. تاتنهام از تصمیم توبی برای جدایی آگاه است و باید دید آیا آنها حاضر به کاهش رقم درخواستی خواهند بود یا با کاهش قابل توجه رقم فسخ قرارداد او در تابستان آینده کنار خواهند آمد.

خبرگزاری بلژیکی مذکور میگوید که مذاکرات سخت و فشرده ادامه دارد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

ناامیدی اتلتیک بیلبائو از جذب آندر هررا

باشگاه اسپانیایی حالا از جذب هررا منصرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *