دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / کلیدی برای حل سه مشکل

کلیدی برای حل سه مشکل

به نظر می رسد با توجه به عدم موفقیت باشگاه در جذب مهره تدافعی فوسو منسا می تواند تا حدودی در این بخش به تیم کمک کند.

یونایتد فنز – در روزهای اخیر رسانه های آلمانی به کرات در مورد انتقال قرضی این بازیکن به هرتا برلین صحبت به میان آورده اند. Sky Deutchland در گزارشات خود این معامله را انجام شده در تلقی می کند اما در سمت دیگر منابع Sport Witness حکایت از آن دارند که این روند کماکان در حال بررسیست.

گرچه هرتا انتخاب خوبی برای منسا خواهد بود، اما تنها انتخاب نیست. نشریه Kicker آلمان در مورد توانایی های وی و تاثیراتی که این جوان هلندی در این باشگاه می تواند ایجاد نماید توضیح داده و از عبارت ” کلیدی برای حل سه مشکل ” استفاده نموده است، عاملی که باعث علاقه هرتا به این مدافع همه کاره می شود.

Kicker اظهار دارد که این معامله در حال شکل گیریست ولی صحبتی از قطعیت آن به میان نیامده است. اگر خوزه در ترکیب این فصل یونایتد نتواند برای او نقشی را در نظر گیرد، انتقال قرضی او می تواند معقول باشد البته در صورتی که برای حضور وی در زمین نیز تضمینی ارائه شود. هرتا به دلیل توان تطبیق پذیری منسا یقینا استفاده بیشتری از او خواهد نمود در حالی که یونایتد او را تنها به عنوان پشتوانه و جایگزین برای دیگر مدافعین در نظر خواهد گرفت.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

دارمیان: می خواهم از منچستریونایتد جدا شوم؛ آرزویم بازگشت به ایتالیاست

مدافع منچستر از شرایط موجود ناراضیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *