خانه / مصاحبه / کریگ برلی: منچستر یونایتد سوم؛ آرسنال و تاتنهام فاصله خواهند گرفت

کریگ برلی: منچستر یونایتد سوم؛ آرسنال و تاتنهام فاصله خواهند گرفت

طبق پیش بینی هافبک سابق چلسی در این فصل آرسنال و تاتنهام جزو چهار تیم اول نخواهند بود.

یونایتد فنز – تاتنهام فصل گذشته را در رتبه دوم به اتمام رساند ولی به عقیده برلی آنها در این فصل به تدریج دچار بحران خواهند شد، آرسنال برای اولین بار بعد از سال ۱۹۹۵ پایینتر از اسپرز و نیز برای اولین بار خارج از ۴ تیم اول جای گرفت. او افزود که منچسترسیتی پس از ۶ سال تحت مربیگری پپ گوادیولا موفق به کسب عنوان قهرمانی خواهد شد، چلسی مدافع عنوان قهرمانی در رتبه دوم و منچستریونایتد که سه بازی اول خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است نیز در جایگاه سوم قرار خواهد گرفت.

کارشناسان ESPN FC معتقدند بعد از شروع مجدد مسابقات ممکن است نظر خود را تغییر دهند ولی برلی بدون هیچ تردیدی بر سر پیشگویی خود ایستادگی می کند و لیورپول را در رتبه چهارم می بیند.

او می گوید:

” ممکن بود در زمان صحبت ما این چهار تیم در پایین جدول قرار داشته باشند ولی باز هم نظر من همین است و تغییرنمی کند و می دانید من چقدر یکدنده هستم. من از این وضعیت راضیم که یونایتد سوم، لیورپول چهارم، سیتی مقام اول و چلسی در رتبه دوم قرار گیرد. ممکن است این اتفاق رخ ندهد ولی با اختلاف کمی تقریبا همین نتیجه را خواهیم دید. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *