کریک ناجی دوران حرفه ای فرد در یونایتد
کریک ناجی دوران حرفه ای فرد در یونایتد

کریک ناجی دوران حرفه ای فرد در یونایتد

یونایتد فنز فرد هافبک برزیلی منچستریونایتد در سال ۲۰۱۸ با مبلغ ۵۲ میلیون پوند از شاختار دونتسک اوکراین راهی الدترافورد شد. او فصل نخست بسیار سختی را سپری کرد اما در فصل جاری بسیار عالی پیشرفت کرده است. فرم اخیر او موجب شد تا بهترین بازیکن باشگاه منچستریونایتد در ماه ژانویه لقب بگیرد که تحسین هواداران و هم تیمی هایش را برانگیخت.

 

دبل فرد مقابل کلاب بروژ نخستین دو گل او تحت هدایت اوله گونار سولشایر بود. این نشانه خوبی است که این بازیکن برزیلی حالا علاوه بر خط هافبک، در یک سوم نهایی حریف هم نقش موثری را ایفا می کند.

 

فرد در مصاحبه ای با United People's TV فاش کرده مایکل کریک نقشی کلیدی در پیشرفت وی داشته است.

کریک روز به روز کمک شایانی به من کرد. مایکل باعث بهبود جای گیری من در زمین و تسلطم بر روی توپ شد. ما همیشه باهم حرف میزنیم و او به من کمک می کند تا جای گیری ام در زمین بهتر شود. کریک فردی است که همیشه به من کمک میکند و با من حرف میزند. این کار نقش بسیار مهمی در تطبیق یافتن سبک بازی من با لیگ برتر انگلیس داشته است.

 

فرد ادامه داد:

وقتی به یونایتد آمدم فقط توپ را در مرکز زمین کنترل میکردم و وقتی یک یا دو بازیکن حریف به سمتم می آمدند به زیر توپ زده و آن را دفع میکردم. حالا میتوانم بازی را بهتر بخوانم و میدانم که باید قوی تر و سریع تر باشم. کریک به من کمک کرد تا آرامش خود را حفظ کنم. گاهی اوقات ما تمرینات یک در برابر یک انجام میدهیم و در باشگاه کریک کسی است که بسیار روی من تاثیر داشته است.

 

این هافبک برزیلی اذعان کرد کمی طول کشیده تا با شرایط لیگ برتر سازگار شود اما تاکید دارد این زمان برای بازیکنی تا پیش از این هرگز تجربه بازی در انگلیس را نداشته است زمان معمول و نرمالی است.

 

او اضافه کرد:

فکر می کنم آن یک سازگاری بود. با کشور جدید و سبک بازی متفاوت در انگلیس بنابراین معتقدم این سخت ترین کار برای من بود. باید با سبک جدید بازی که مختص لیگ برتر است و بسیار با لیگ اوکراین متفاوت است، کنار می آمدم. فکر میکنم عمده بازیکنانی که از کشوری دیگر به انگلیس می آیند و هیچ تجربه ای در بازی در این لیگ ندارند این پروسه کنار آمدن را تجربه میکنند. پس فکر میکنم این ذات اینجاست.

۰

درباره ی Mohammadvan

مطلب پیشنهادی

رسمی: ادینسون کاوانی قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۲ با منچستریونایتد تمدید کرد

طبق اعلام سایت باشگاه، ادینسون کاوانی با تمدید قرارداد یک ساله موافقت کرده و او …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 14 =