دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / کریک: من با فوتبال بازی نکردن نیز می توانم مورد تحسین قرار بگیرم

کریک: من با فوتبال بازی نکردن نیز می توانم مورد تحسین قرار بگیرم

مصاحبه ای مفصل با مایکل کریک

یونایتدفنز-مایک کریک ۳۶ ساله که چندی پیش به صورت رسمی در یک کنفرانس مطبوعتای اعلام کرده بود که در پایان فصل از فوتبال خداحافظی میکند در آرخین مصاحبه خود گفت:

می توانستم به بازی کردن ادامه دهم. به اندازه کافی آماده می بودم. به خوبی گذشته نمی توانستم بازی کنم پس این همان چیزی است که به من گفت وقت خداحافظی است. از زمانیکه با مربی صحبت کردم، روزی نبوده است که احساس کنم تصمیم اشتباهی گرفته ام.شاید فصل آینده دیداری باشد که آن را تماشا کنم و فکر کنم ای کاش در زمین بودم. می دانم که اسکولزی از بازنشستگی برگشت ولی بدن خودم را می شناسم. خودم را می شناسم. حس‌ می کنم تصمیم درستی است.عده بسیاری به من ‌گفتند که به بازی ادامه دهم. حتی پس از بازی با هادرسفیلد. تقریبا پس از آن بازی مشکلی نداشتم. فقط در طول بازی کمی احساس مشکل کردم. واکنشهای فیزیکی بدن. برای سایر بازیکنان ‌منصفانه نیست که من را در تیم جای دهند.شما برای منچستر یونایتد به میدان می روید. اگر چندین سال بازیکن تیم نبودم به میدان فرستاده نمی شدم. باید لیاقت بازی در تیم را داشته باشید. من با فوتبال بازی نکردن نیز می توانم مورد تحسین قرار بگیرم.

 

همچنین وی در خصوص بازنشستگیش گفت:

بازنشستگی من زمانی کلید خورد که بخاطر مشکل قلبی از میادین دور بودم و سپس از مصدومیت شانه خود برگشتم، آنگاه پذیرفتم که حالا موقع خداحافظی است و به آخر خط رسیده ام.تحت هدایت سر الکس بهترین دوران را داشتم. ما ۵ قهرمانی لیگ و ۳ فینال لیگ قهرمانان در طول ۷ سال داشتیم. تیم و دوران فوق العاده ای داشتیم. قهرمانی در لیگ قهرمانان در مسکو، بدون شک بهترین حسی بود که در تمام عمر خود داشتم.هر بار که لیگ قهرمانان آغاز می شود به یاد مسکو میفتم. ارزو داشتم ای کاش می توانستم تمام ان شب را دوباره زندگی کنم. همیشه می توانید دوباره بازی را تماشا کنید ولی بحث دلتنگی برای آمادگی قبل بازی و جشن بعد آن چیز دیگری است.

همچنین از وی وقتی پرسیده شد از بین اسکولزی، گیگزی، وین، کریستیانو. چطور از میان اینها می توانید یکی را انتخاب کنید؟گفت:

گیگزی، خدای من، فوتبالیست بی نظیری است. درک اینکه او چگونه بازی کرد وحشتناک است. و کریستیانو باور نکردنی است.

همچنین وی نظر خودش را در خصوص وازا،ویدیچ،فردیناند و اسکولز این چنین گفت:

وازا به طرز عجیبی خوب بود بخصوص وقتی جوانتر بود، یکی از بهترینهایی که در عمر خود دیده ام. باورنکردنی بود. ریو و ویدا نیز همینطور بودند. ولی باید بگویم که اسکولزی چون او در تمام بازیها همسایه من بود. عاشق بازی در کنار اسکولزی بودم.

همچنین در خصوص رد پیشنهاد مورینیو گفت:

رد پیشنهاد کار کردن با خوزه دیوانگی محض بود. واقعا هر چقدر تحقیق کردم بنظرم بازیکنان بسیاری به این سرعت چنین فرصتی کسب نکردند. فرصتی باور نکردنی است، از کسی که همه جا بوده و پیروز شده است. او یک برنده است.

وی در خصوص استعداد پوگبا نظر خودش را اینگونه بیان کرد:

پوگبا استعداد فوق العاده ای است. او تمام توانایی هایی که در یک بازیکن می خواهید را داراست، از لحاظ فیزیکی، تکنیکی، این بستگی به خود او دارد که بخواهد چقدر خوب باشد.

وی در آخر هم به بازیکنان جوان اشاره ای کرد،وقتی به گروه بازیکنان خوب جوان تیم نگاه می اندازم، استعدادهای واقعی را می بینم:

مارکوس، لوک، جسی، آنتونی، روملو، آنخل، چانگ جوان. برای من هیجان انگیز است وقتی فکر می کنم می توانم سعی کنم و به آنها کمک کنم.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: آینده ی باشگاه با وجود چنین جوانانی روشن است

خوان ماتا پس از پایان بازی منچستریونایتد با کلاب آمریکا در مصاحبه ای پیرامون مسائل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *