دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / کریک: بابت جدایی رونی ناراحتم؛لوکاکو برای گلزنی اینجاست

کریک: بابت جدایی رونی ناراحتم؛لوکاکو برای گلزنی اینجاست

مایکل کریک در رابطه با جدایی رونی و انتقال لوکاکو مصاحبه کرده است.

یونایتد فنز- مایکل کریک در مصاحبه اختصاصی با MUTV در اولین روز تور ۲۰۱۷ (که توسط Aon برگزار میشود) نظر خود را در رابطه با خروج رونی از یونایتد و انتقال لوکاکو به این تیم اظهار کرد.
هافبک ۳۵ ساله یونایتد در حال حاضر دوازدهمین پیش فصل خود را با شیاطین سرخ آغاز میکند با این حال این از هیجان و روحیه او کم نکرده است. مصاحبه او بدین شرح است:
-آیا نبود رونی در باشگاه پایان یک عصر است؟

قطعا ترک باشگاه توسط رونی مسئله بزرگی است و او از زمانی که پا به اینجا گذاشت و اولین بازی اش را انجام داد که فوق العاده بود، نقش بسیار بزرگی در باشگاه داشته است. من ناراحتم که رفتن او را میبینم. ما کاملا درک میکنیم که چرا رفته است و آرزوهای خوبی برای او داریم چراکه او خدمتگزار فوق العاده ای برای باشگاه بوده و یک افسانه از خود بجا گذاشته است. ما اوقات خوش زیادی داشتیم اما متاسفانه دیگر به پایان رسید. این پایان راه رونی در یونایتد است. من مطئنم او میرود تا پایان خوبی برای فوتبالش داشته باشد اما مطمئنا خیلیها در اینجا دلتنگ او میشوند.

-اوضاع تغییر میکند و لوکاکو هم اکنون رسما به یونایتد پیوسته است. باتوجه به اینه دفعات زیادی روبروی او قرار گرفته ای آیا الان خوشحالی که در تیم تو حضور دارد؟

من چندین بار سعی داشتم روی او تکل بزنم اما نتوانستم به او نزدیک شوم. بنابراین حداقل دیگر قرار نیست اینکار را زیاد انجام بدهم! گوش کنید، شما میبنید او چه چیزهایی برای ما میتواند به ارمغان بیاورد. او شخص بزرگی است و حضور پررنگی دارد و گل میزند. این چیزیست که بابتش به او نیاز داریم و قرار است برای ما به ارمغان بیاورد و مطمئنم دوران خوبی در اینجا خواهد داشت.

-فصل گذشته گل زدن برای یونایتد یک مشکل بود. آیا لوکاکو میتواند به شما کمک کند؟

شما نمیتوانید همه فشارها را روی دوش او قرار دهید، اما این دلیلی است که او را به اینجا آورده اند- که در انتهای زمین برای گل زدن و گلسازی به ما کمک کند. به عنوان یک تیم و به عنوان بازیکنان هجومی همه باید گلزنی کنند و سهم خود را انجام دهند تا فشار از شخص برداشته شود. اما قطعا او اصلی ترین بازیکنی خواهد بود که ما میخواهیم گلزنی کند و مطمئنم اینکار را میکند.

-بعد از اینهمه سال آیا همچنان از پیش فصل لذت میبری؟

برادر من شب گذشته به من پیام داد و گفت که این بیستمین پیش فصل من است! تقریبا خیلی زیاد است. امروز که به اینجا آمدم اولین چیزی که شما را اذیت میکند گرما است- هوا بسیار گرم است. اما برای آماده سازی عالی است ک ما هیچ بهانه ای نداریم. ما همه خوشبین هستیم. اولین روز همیشه هیجانی است. ما همه کارهایی در تعطیلات انجام دادیم اما حالا وقت کار اصلی است بنابراین شروع میکنیم.

یونایتد امروز اولین جلسه تمرینی خود را در آمریکا برگزار کرد.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

غیر رسمی: دارمیان به یوونتوس پیوست

مدافع ایتالیایی شیاطین سرخ بالاخره این تیم را ترک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *