خانه / مصاحبه / کریک: سوپرکاپ اروپا را جدی خواهیم گرفت

کریک: سوپرکاپ اروپا را جدی خواهیم گرفت

کریک در مصاحبه ی قبل بازی با رئال در سوپرکاپ از اهمیت این جام می گوید.

یونایتدفنز- کریک بازیکن  ۳۶ ساله اسبق تیم ملی انگلیس و منچستر یونایتد که بعد از جدا شدن وین رونی از منچستر بعد از یازده سال بازی برای منچستر این فصل به عنوان کاپیتان اول شیاطین سرخ به دستور خوزه مورینیو شده در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی منچستریونایتد و رئال مادرید حاضر  شد.

کاپیتان شیاطین سرخ این گونه شروع کرد:

این جام را جدی خواهیم گرفت، شما نمی توانید افتخاراتی را که برای اینجا بودن کسب کرده ایم دست کم بگیرید، پس این جام را جدی می گیریم. مطمئن نیستم کسی از بازیکنان ما این جام را بالای سر برده باشد.

این نشان دهنده ی این است که بازیکنان منچستر انگیزه کافی برای بدست آوردن این جام به عنوان اولین جام به کاپیتانی کریک دارند.

کریک درباره هنریک میخیتاریان و این که او چه بازیکن مهمی برای منچستر است گفت:

” نمیخواهم بیش از حد بزرگنمایی کنم. هنریک بازیکن شگفت انگیزی است و ما شاهد پیشرفت او نسبت به فصل گذشته که در حال خو گرفتن با لیگ بود می باشیم. او نقش بزرگی برای ایفا در فصل پیش رو دارد چون یک فوتبالیست وحشتناک است. “

گفتنی است که هنریک میخیتاریان ۲۸ ساله تابستان قبل از بورسیا دورتموند با قیمت حدود ۲۷ میلیون پوند به منچستر پیوسته است و در لیگ عملکرد درخشانی بلعکس عملکردش در لیگ اروپا نداشت. او در لیگ اروپا چنان خوب بود که در کاندید های برترین بازیکن لیگ اروپا نیز اسم او دیده می شود.

آخرین وارث میراث فرگوسن در میان شیاطین سرخ درباره خرید جدید خوزه مورینیو ، نمانیا ماتیچ که در این تابستان با قیمت حدود  ۳۵ میلیون پوند به منچستر پیوسته و سابقه همکاری با مورینیو را در چلسی نیز دارد و به نظر می رسد یکی از هافبک های مورد علاقه سرمربی شیاطین است این گونه می گوید:

او بازیکن فوق العاده ای است. بازیکن بزرگی که در اختیارش داریم، کسی که می داند چه چیزی برای پیروزی نیاز هست. او وقتی برای چلسی بازی می کرد نقش بزرگی در تیم داشت و چیزی که مهم است این است که او لیگ، سبک انگلیسی و سختی بازی ها و کیفیت فصل را می شناسد؛ در نتیجه او در یونایتد سریعا با تیم هماهنگ شد و امیدوارم او در سال های آتی، نقش پررنگی در بازی ها داشته باشد.

درباره ی علی شکرانه

علی شکرانه
سلام خدمت همه دوستان علی شکرانه هستم ملقب به اسکای از 13 سالگی طرفدار منچسترم و بازیکن مورد علاقم خوان ماتا هست . Glory Glory Manchester United

جعبه "همچنین ببینید"

لی گرانت: همیشه رویای بازی برای یونایتد را داشتم

لی گرانت با سایت رسمی باشگاه به گفتگو پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *