دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / کریک:اکنون جایی هستیم که یونایتد به آن تعلق دارد

کریک:اکنون جایی هستیم که یونایتد به آن تعلق دارد

مایکل کریک معتقد است که باشگاه به جایگاه اصلیش بازگشته،یعنی مرحله حذفی لیگ قهرمانان.

یونایتد فنز-یونایتد روز سه شنبه در دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان در ورزشگاه سانچز پیسخوان باید به مصاف سویا برود.این اولین بار پس از فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ که یونایتد در این مرحله قرار می گیرد.
در گفتگوبا MUTV کاپیتان معتقد است که بازی و رقابت در این مرحله از مسابقات اروپایی باید برای تیم به یک امر عادی مبدل شود.
مایکل گفت:

این چیزی است که باید از خودمان انتظار داشته باشیم،بودن در این مرحله از چمپیونزلیگ.این حقیقتا امر غیرعادی نیست و تنها باید به استانداردهای خود برگردیم.ما باید در این مرحله و برای مراحل بالاتر بجنگیم مثل بیشتر سالهای گذشته،رقابت کنیم.این چیزی است که به آن تعلق داریم.اگرچه این سالها فرارسید و ما از رقابت دور ماندیم اما این باید به استاندارد سال به سال باشگاه تبدیل شود.

این فصل هشتمین فصل از ۱۲ فصل حضور کریک در یونایتد است که این تیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان راه یافته است.این هافبک وفادار همچنین یکی از اعضای تیمی بود که در ۲۰۰۸ قهرمان شدند و به فینال ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ رسیدند.
تحت تاثیر آن زمان او می گوید:
چند سال پیش این حقیقت بی وقفه بود.هرفصل ما بازیهای بزرگی را به خوبی پشت سر می گذاشتیم و تقریبا برایمان همه چیز عادی بود.این همان چیزی است که اکنون نیازمند آن هستیم،روتین کردن این گونه مسابقات.

این فصل احتمالا آخرین فصل حضور کریک در لیگ قهرمانان است و شماره ۱۶ تیممان می خواهد از هر لحظه از این فصل لذت ببرد و در عین حال به تیم کمک کند که ،تا جای ممکن در این مسابقات باقی بماند.


او گفت:

برای من احتمالا این آخرین لحظاتی است که به عنوان فوتبالیست پا به زمین فوتبال می گذارم،و همین موضوع احساسات متفاوتی ایجاد می کند.در اخرین لحظات حضور و مسابقاتی مهم در لیگ،حذفی و مخصوصا لیگ قهرمانان،مطمئنا این لذت را از دست نخواهم داد.

درباره ی سعید یزدانی

سعید یزدانی
glory glory man united من سعید هستم و بیش از 20 ساله عاشق منچسترم و اسطوره و الگوی من سرالکس فرگوسنه کبیره...

جعبه "همچنین ببینید"

ماتیچ: به چند بازیکن با تجربه نیاز داریم

ماتیچ از فصلی که گذشت میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *