خانه / مصاحبه / کریس اسمالینگ: نیمه اول در مقابل زسکا بهترین عملکرد ما در این فصل بود

کریس اسمالینگ: نیمه اول در مقابل زسکا بهترین عملکرد ما در این فصل بود

یونایتد در ۲۶ دقیقه نسخه زسکا مسکو را پیچید.

یونایتد فنز – در این بازی لوکاکو دو بار با پاس گل مارسیال دروازه حریف را گشود و مارسیال نیز از روی نقطه پنالتی گل دوم را به ثمر رساند. شیاطین سرخ شروعی توفانی داشتند و در نیمه اول کار حریف را یک سره کردند. در دقیقه ۵۷ هنریک مخیتاریان بار دیگر باز هم روی پاس گل مارسیال موفق شد توپ را وارد دروازه کند. هر چند در دقایق پایانی کنستانتین کوچائف گلی دلگرم کننده برای هواداران به ثمر رساند ولی در مجموع شب خاطره انگیزی برای یونایتدی ها رقم خورد.

کریس اسمالینگ نیز عملکرد تیم را مورد تمجید قرارداد و از اینکه تیم میتواند خود را با شرایط مختلف تطبیق دهد ابراز خوشحالی کرد. او در این مورد چنین می گوید:

” بهترین نیمه فصل بود، ما نشان دادیم که در هر شرایطی می توانیم بهترین عملکردمان را ارائه دهیم، ما شیوه بازی را تغییر دادیم و با برنامه های گوناگون بازی را در دست گرفتیم، این چیزی است که همه ما به دنبال آن هستیم، این بازی قدم بزرگی در مرحله گروهی بود. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *