پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / کرگر: لوکاکو مشکل بزرگتری نسبت به آگرو است

کرگر: لوکاکو مشکل بزرگتری نسبت به آگرو است

کرگر در مورد توانایی های لوکاکو توضیحاتی را ارائه داد.

یونایتدفنز- جیمی کرگر این مدافع پیشین لیورپول این چنین گفت:لوکاکو مشکلی بزرگتر ازآگرو است. همچنین جیمی کرگر معتقد است که رویارویی با لوکاکو (و کین و موراتا ) مشکل تر از آگرو است.او گفت:

“کسی که من بیشترین علاقه برای رویارویی دارم،علاقه کلمه اشتباهی است، احتمالا آگرو است،زیرا همه‌چیز تمام مدت فقط در مورد’ اوه ، او گل زد’، نیست، در مورد این است که کی باعث بیشترین مشکل در طول ۹۰ دقیقه برای شما میشود.کسی مثل لوکاکو در مقابل کسی مثل من، اگر او فقط مرا در موقعیت درست بگیرد میتواند کار مرا یکسره کند و از کنار من رد شود.”

 

لوکاکو این مهاجم تنومند بلژیکی در شش بازی رسمی که در لیگ برتر انگلستان با لباس منچستریونایتد به بازی پرداخته است که توانسته رکورد ۶ گل از خود بر جای بگذارد

او همچنین گفت:

“من نمیتوانم از نظر فیزیکی یا سرعتی با او رقابت کنم. پس این یک بازی سخت خواهد بود.من فکر میکنم کین قدرت بدنی بیشتری دارد، به نظر میرسد موراتا سرعتی که در آخر هفته دیده ایم دارد.آگرو زیاد درگیر بازی نمیشود.گوش کنید، او بهترین گل ها را در هر دقیقه ای در تاریخ لیگ برتر دارد. اما در مورد اینکه در طول ۹۰ دقیقه چه کسی باعث کابوس شما خواهد شد، احتمالا من به سه نفر دیگر فکر میکنم.”

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

یحیی توره: پوگبا یکی از آن بازیکنانی است که دوست دارم کنار او بازی کنم

کریک و یحیی توره از پوگبا سخن میگویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *