دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / کرگر: خطاهای احمقانه ی لیورپولی ها باعث شکستشان شد

کرگر: خطاهای احمقانه ی لیورپولی ها باعث شکستشان شد

اسطوره ی باشگاه لیورپول در مصاحبه ای به انتقاد از عملکرد فردی بازیکنان لیورپول در مقابل منچستریونایتد پرداخته است.

یونایتد فنز- منچستریونایتد به لطف دو گل راشفورد موفق شد روز شنبه لیورپول را در خانه شکست دهد. گل به خودی بایلی در نیمه ی دوم امید لک لک ها را زنده نگه داشت اما آنها نتوانستند از دفاع منجسم شیاطین سرخ عبور کنند.

لیورپول کنترل بازی را در اختیار داشت و در مجموع مالکیت ۶۸ درصدی داشت اما به عقیده ی کرگر اگر شما موفق به ایجاد موقعیت نشوید حفظ توپ هیچ فایده ای ندارد.

کرگر بازیکنان لیورپول را به خاطر خطاهای مکرری که در نیمه ی دوم انجام دادند احمق خواند، چرا که این خطا ها فرصت کند کردن جریان بازی را به منچستریونایتد میداد.
کرگر در Sky Sports گفت:

بله لیورپول توپ را در اختیار داشت اما در واقع این منچستریونایتد بود که به توپ را به آنها داده بود. این سبک بازی از لیورپول برای من جالب نیست. منچستریونایتد اجازه ی دراختیار داشتن توپ را به آنها داد و آنها تیمی به نظر نمیرسیدند که بتواند گلی به ثمر برساند.

آنها در گوشه ی محوطه ی جریمه خطرناک ظاهر میشدند اما به یاد ندارم دخیا هیچ سیوی انجام داده باشد. منچستریونایتد به لیورپول فرصت در اختیار داشتن توپ را داد.

وظیفه ی اصلی لیورپول در نیمه ی دوم بازکردن دفاع چند لایه ی شیاطین سرخ و ایجاد موقعیت بود که در آن موفق نبودند.
خطا های احمقانه ی لیورپولی ها در نیمه ی دوم کنترل بازی را در دستان منچستریونایتد قرار داد.

خطایی که لوورن روی فلینی انجام داد عجیب و باورنکردنی بود. او عقلش را از دست داده بود، دو بار متوالی روی او خطا انجام داد.

لیورپول باید تجربه و آگاهی را به سبک بازی خود اضافه کند چرا که در نیمه ی دوم آنها نمیتوانستند از انجام خطا های احمقانه دست بکشند!

این زمانی است که شما در زمین به کسی احتیاج دارید که بگوید؛ تنها توپ را به جریان بیاندازید زمان زیادی باقی مانده و اما باید برای به گل رسیدن صبور باشیم، نه اینکه توپ را مستقیما در اختیار منچستریونایتد قرار دهیم و باعث کند شدن جریان بازی شویم.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *