کاوانی: صحبت فن پرسی در مورد من بسیار خوشایند و هدیه فوتبال است
کاوانی: صحبت فن پرسی در مورد من بسیار خوشایند و هدیه فوتبال است

کاوانی: صحبت فن پرسی در مورد من بسیار خوشایند و هدیه فوتبال است

یونایتد فنز- مهاجم اروگوئه ای در ادامه مصاحبه قبلی خود با حضور سولشر گفت:

مواردی مانند از خودگذشتگی، تعهد نسبت به هم تیمی هایم، ایجاد روحیه رقابت، به فکر دیگران بودن و رقابت با یکدیگر، تمام چیزهایی است که من واقعاً دوستشان دارم و برایم حائز اهمیت هستند.

 

وقتی روی مواردی از این قبیل اتفاق نظر داشته باشید، این امر باعث می شود که حتی بیشتر میل به پیوستن به یک باشگاه را داشته و سپس بهترین تلاش خود را ارائه دهید، سخت تمرین کنید و خود را به بهترین شکل ممکن آماده سازید.

او در مورد طرز تفکرش توضیح داد:

چیزی مهم تر از اینکه بتوانید برای هم تیمی خود سخت بدوید یا بتوانید برای او کاری انجام دهید، وجود ندارد. نتیجه نهایی همه اینها به دست آوردن پیروزی است، آن وقت است که همه ما می توانیم از آن لذت ببریم. من این طرز تفکر را دوست دارم، اینگونه است که بازی فوتبال را زندگی می کنم.

 

من به عنوان یک مهاجم اغلب مجبورم موقعیت ها را تبدیل به گل و با یک حرکت کار را تمام کنم، گاهی اوقات نیز موقعیت هایی را از دست می دهم. به همین ترتیب، فکر کردن در قامت یک گروه، بازی کردن به عنوان یک تیم و کسب پیروزی در کنار یگدیگر، عقاید و باور های من همیشه یکسان بوده اند.

بازیکن تازه وارد منچستریونایتد در ادامه اظهار داشت:

فکر نمی کنم توصیه ای بهتر از سخت کوشی در زمین یا تمرینات وجود داشته باشد. شما فقط با حضور در یک بازی برنده نمی شوید. شما در طول جلسات تمرین شروع به برنده شدن در بازی می کنید و با آماده شدن برای بازی پیروز می شوید.

 

من اینجا هستم تا بهترین تلاش خود را انجام دهم و کمی از تجربیات خود را در اختیار تیم و مربی قرار داده و آماده و مایل هستم تا بهترین کاری را که می توانم انجام دهم. این همان هدف من است که وقتی به اینجا می رسم، بسیار مشتاقم که خودم را در دسترس هم تیمی هایم قرار دهم.

کاوانی در نهایت در مورد صحبت های فن پرسی گفت:

وقتی بازیکنی با کیفیت فن پرسی درمورد شما صحبت می‌کند یا نظر خود را ابراز می ‌کند و با این اصطلاحات شما را توصیف می کند، اینها موارد خوشایندی است که فوتبال می تواند به شما هدیه بدهد.

 

وقتی او در شبکه های اجتماعی درمورد من صحبت کرد از او تشکر کردم. او به من پاسخ داد و همچنین مهربانی، قدردانی و تحسین خود را به عنوان یک فوتبالیست نشان داد. اینها چیزهای خوبی است که از فوتبال بیرون می آید که به عنوان انگیزه بسیار مفید هستند و شما از آنها بهره مند می ‌شوید.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

وین رونی: رابطه فوق العاده ای با سر الکس فرگوسن داشتم، اما همیشه در تنش بودیم و روابطمان کمی تیره شد

مصاحبه ستاره سابق شیاطین سرخ، وین رونی، را پیرامون رابطه اش با سرمربی وقت تیم، …

یک دیدگاه

  1. امیدوارم بترکونی

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 9 =