یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

کاواني در تابستان پيش رو فروخته نخواهد شد

ادعاي مهاجم سابق شياطين سرخ درمورد خروج هموطن خود از يونايتد در تابستان پيش رو.

یونایتد فنز – روزنامه آرژانتيني Olé در صفحه نخست خود خبري مبني بر اينکه بوکا جونيورز مي تواند ادينسون کاواني را در تابستان جذب کند، منتشر کرده و اين خبر سر و صداي زيادي در آمريکاي جنوبي بپا کرد.

افراد زيادي اميدوار هستند که ستاره اروگوئه اي بتواند از ادامه حرفه خود در اروپا دست بکشد و سرانجام به خانواده خود نزديک شود و اين عنوان دليل اصلي پذيرش اين انتقال عنوان شده است.

با اين حال، بخشي از رسانه هاي محلي هنوز در مورد خروج او در تابستان کمي ترديد دارند. اين ادعاي ESPN آرژانتين است.

خبرنگار آگوستو سزار، کسي بود که هفته گذشته اخبار مربوط به يک اقدام احتمالي در سال 2022 را منتشر کرد. حالا وقتي از او در مورد اوضاع سوال مي شود، همچنان بر ادعاهاي خود استوار است.

اين روزنامه نگار مي گويد که از نظر او غيرممکن است که کاواني امسال منچستر يونايتد را به مقصد بوينس آيرس ترک کند.

او ادعا مي کند که مذاکرات در حال انجام است و مدير عامل بوکا، خوان رومن ريکلمه تلاش جديدي را براي کاواني در تابستان انجام خواهد داد، اما اصرار دارد که احتمال انتقال او در سال 2022 يا 2023 بيشتر خواهد بود.

مهاجم سابق شياطين سرخ، ديگو فورلان درباره انتقال احتمالي کاواني به بوکاجونيورز نيز اظهار نظر کرده است. فورلان41 ساله ادعا مي کند که هيچ دليلي براي انتقال کاواني در حال حاضر نمي بيند، با وجود اينکه اين امر را نمي توان رد کرد.

وقوع انتقال کاواني به بوکا در زمان حال براي من عجيب است، اما من هم اطلاعاتي ندارم و نمي خواهم چيزي بگويم که به شايعات دامن بزند. شايد مسائل شخصي وجود داشته باشند که من از آنها خبر ندارم.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x