کاوانی در تابستان پیش رو فروخته نخواهد شد

ادعای مهاجم سابق شیاطین سرخ درمورد خروج هموطن خود از یونایتد در تابستان پیش رو.

یونایتد فنز – روزنامه آرژانتینی Olé در صفحه نخست خود خبری مبنی بر اینکه بوکا جونیورز می تواند ادینسون کاوانی را در تابستان جذب کند، منتشر کرده و این خبر سر و صدای زیادی در آمریکای جنوبی بپا کرد.

افراد زیادی امیدوار هستند که ستاره اروگوئه ای بتواند از ادامه حرفه خود در اروپا دست بکشد و سرانجام به خانواده خود نزدیک شود و این عنوان دلیل اصلی پذیرش این انتقال عنوان شده است.

با این حال، بخشی از رسانه های محلی هنوز در مورد خروج او در تابستان کمی تردید دارند. این ادعای ESPN آرژانتین است.

خبرنگار آگوستو سزار، کسی بود که هفته گذشته اخبار مربوط به یک اقدام احتمالی در سال ۲۰۲۲ را منتشر کرد. حالا وقتی از او در مورد اوضاع سوال می شود، همچنان بر ادعاهای خود استوار است.

این روزنامه نگار می گوید که از نظر او غیرممکن است که کاوانی امسال منچستر یونایتد را به مقصد بوینس آیرس ترک کند.

او ادعا می کند که مذاکرات در حال انجام است و مدیر عامل بوکا، خوان رومن ریکلمه تلاش جدیدی را برای کاوانی در تابستان انجام خواهد داد، اما اصرار دارد که احتمال انتقال او در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ بیشتر خواهد بود.

مهاجم سابق شیاطین سرخ، دیگو فورلان درباره انتقال احتمالی کاوانی به بوکاجونیورز نیز اظهار نظر کرده است. فورلان۴۱ ساله ادعا می کند که هیچ دلیلی برای انتقال کاوانی در حال حاضر نمی بیند، با وجود اینکه این امر را نمی توان رد کرد.

وقوع انتقال کاوانی به بوکا در زمان حال برای من عجیب است، اما من هم اطلاعاتی ندارم و نمی خواهم چیزی بگویم که به شایعات دامن بزند. شاید مسائل شخصی وجود داشته باشند که من از آنها خبر ندارم.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

راز عدم تغییر شماره پیراهن مک تومینی

چرا اسکات مک تومینی شماره پیراهنش در منچستر یونایتد را تغییر نداده است؟ ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 2 =