سه شنبه , اسفند ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / کانتونا خطاب به زلاتان : پیوستن به یونایتد بهترین تصمیمت بود.

کانتونا خطاب به زلاتان : پیوستن به یونایتد بهترین تصمیمت بود.

کانتونا به ستاره سوئدی تازه وارد یونایتد گفته است که پیوستن به یونایتد بهترین تصمیم زلاتان بوده است.

یونایتدفنز –  اسطوره شیاطین سرخ ، اریک کانتونا ، که به پادشاه اولد ترافورد معروف است ، به زلاتان ابراهیموویچ گفته است که پیوستن به منچستر یونایتد بهترین تصمیم زندگی او بوده است ولی گفته است اینجا فقط یک پادشاه دارد!

ابراهیموویچ که از نظر پرستیژ و حرکات بسیار شبیه به اریک کانتونا است باعث شده که مقایسه هایی بین او و شماره هفت افسانه ای شیاطین سرخ ایجاد شود.

کانتونا در مصاحبه ای که با یورواسپورت راجع به زلاتان انجام داده گفته است :

من یک پیام شخصی برای زلاتان دارم ، پیوستن به سرخ ها بهترین تصمیم زندگی ات بود . هنگامی که تو به تئاتر رویاها قدم میگذاری ، میتوانی ارواح اسطوره هایی که در، گذشته بودند را احساس کنی . هنگامی که تو در جایگاه  (Stretford end) گل به ثمر میرسانی،هواداران نام تو را فریاد میزنند . آن زمان است که قلبت تند تند میزند و تو احساس میکنی که همانقدر به تیم عشق میورزی که آنها به تو عشق میورزند.

کانتونا افزود:

 

تو خواهی دانست دوست من ، خواهی دانست که اولد ترافورد خانه ی تو میشود.اما آخرین موضوع ومهم ترین آنها ؛ در منچستر فقط یک پادشاه میتواند حضور داشته باشد،البته اگر تو میخواهی میتوانی شاهزاده باشی ، راستی ؛ اگر به پیراهن شماره هفت علاقه مند هستی ؛ آن را بپوش این هدیه خوش آمد گویی من به توست.

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با کریستال پالاس

مورینیو از آخرین وضیعت بازیکن ها و تیم میگوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *