خانه / هیچکدام / کانتونا خطاب به زلاتان : پیوستن به یونایتد بهترین تصمیمت بود.

کانتونا خطاب به زلاتان : پیوستن به یونایتد بهترین تصمیمت بود.

کانتونا به ستاره سوئدی تازه وارد یونایتد گفته است که پیوستن به یونایتد بهترین تصمیم زلاتان بوده است.

یونایتدفنز –  اسطوره شیاطین سرخ ، اریک کانتونا ، که به پادشاه اولد ترافورد معروف است ، به زلاتان ابراهیموویچ گفته است که پیوستن به منچستر یونایتد بهترین تصمیم زندگی او بوده است ولی گفته است اینجا فقط یک پادشاه دارد!

ابراهیموویچ که از نظر پرستیژ و حرکات بسیار شبیه به اریک کانتونا است باعث شده که مقایسه هایی بین او و شماره هفت افسانه ای شیاطین سرخ ایجاد شود.

کانتونا در مصاحبه ای که با یورواسپورت راجع به زلاتان انجام داده گفته است :

من یک پیام شخصی برای زلاتان دارم ، پیوستن به سرخ ها بهترین تصمیم زندگی ات بود . هنگامی که تو به تئاتر رویاها قدم میگذاری ، میتوانی ارواح اسطوره هایی که در، گذشته بودند را احساس کنی . هنگامی که تو در جایگاه  (Stretford end) گل به ثمر میرسانی،هواداران نام تو را فریاد میزنند . آن زمان است که قلبت تند تند میزند و تو احساس میکنی که همانقدر به تیم عشق میورزی که آنها به تو عشق میورزند.

کانتونا افزود:

 

تو خواهی دانست دوست من ، خواهی دانست که اولد ترافورد خانه ی تو میشود.اما آخرین موضوع ومهم ترین آنها ؛ در منچستر فقط یک پادشاه میتواند حضور داشته باشد،البته اگر تو میخواهی میتوانی شاهزاده باشی ، راستی ؛ اگر به پیراهن شماره هفت علاقه مند هستی ؛ آن را بپوش این هدیه خوش آمد گویی من به توست.

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *