کالچیو مرکاتو: اوله گنار سولشر مخالف تمدید قرارداد نمانیا ماتیچ
کالچیو مرکاتو: اوله گنار سولشر مخالف تمدید قرارداد نمانیا ماتیچ

کالچیو مرکاتو: اوله گنار سولشر مخالف تمدید قرارداد نمانیا ماتیچ

یونایتد فنز – به گزارش Calciomercato، نمانیا ماتیچ خواهان تمدید قراردادش با منچستریونایتد است اما اوله گنار سولشر علاقه ای به ادامه ی همکاری با این هافبک باتجربه در فصل آینده ندارد.

 

ماتیچ پیش از آغاز فصل آینده ۳۲ ساله خواهد داشت. همچنین دستمزد سالیانه ی وی ۱۰ میلیون یورو می باشد؛ این دو موضوع باعث شده تا شیاطین سرخ علاقه ای به تمدید قرارداد با این بازیکن صرب نداشته باشند تا آینده ی ماتیچ در یونایتد در هاله ای از ابهام قرار گرفته باشد. در همین راستا، مدیر برنامه های این بازیکن به دنبال تیمی جدید برای موکل خود می باشد.

 

مدیر برنامه های ماتیچ این بازیکن را به تیمهای فراوانی همچون: آث میلان، یوونتوس و اینتر میلان پیشنهاد کرده است. میلان سریعا پاسخ ایجنت نمانیا را داده و اعلام کرده آنها مایل به جذب هافبک اسبق چلسی و بنفیکا نیستند.

یوونتوس نیز هرگونه تصمیم گیری در خصوص ماتیچ را به حالت تعلیق درآورده است؛ چرا که فابیو پاراتیچی خواهان ارزیابی کردن وضعیت هافبک های بانوی پیر بعد از اتمام فصل جاری است.

 

اینتر میلان کاملا جذب این بازیکن را منتفی اعلام نکرده اما آنتونیو کونته خواهان جذب بازیکن با کیفیتی متفاوت نسبت به ماتیچ است. با این حال باید صبر کرد و منتظر ماند و دید اوضاع در تابستان ۲۰۲۰ چگونه رقم خواهم خورد.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

راز عدم تغییر شماره پیراهن مک تومینی

چرا اسکات مک تومینی شماره پیراهنش در منچستر یونایتد را تغییر نداده است؟ ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 8 =