یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

کارکردن با مورینیو کار هرکس نیست

شورله اعتقاد دارد خوزه باعث میشود خیلی ها وسوسه شوند به منچستر بیایند و خیلی ها به خاطر او به یونایتد پشت کنند. به گزارش یونایتد فنز مهاجم سابق چلسی شورله که سال 2015 توسط مورینیو باقیمت 22ملیون به ولفسبوگ به فروش رسید معتقد است شاید به خاطر او بازیکن های جدید راغب نباشند به یونایتد بپیوندند. البته خوزه در حال حاضر بایلی را به قیمت 30 ملیون جذب کرده بعلاوه وی در آستانه خرید زلاتان هم هستند. شورله معتقد است نوع تمرین وی باعث شده خیلی ها راغب نباشند با او کار کنند. او گفت:"کار کردن با او بسیار سخت است.او از شاگردان خود انتظار زیادی دارد .بازیکن قبل از پیوستن به تیم او نمیداند چه سرنوشتی درپیش دارد چه خواهد کرد چه انتظار از او هست. اگر شما آنچه او میخواهد گوش دهید کار آسنانی درپیش خواهید داشت اما انجام وظایفی که او محول میکند کاربسیار دشواری است .او مربی بسیار سختگیری است." شورله معتقد است زمان حضور او در چلسی دوران تیره بازیگریش بود چرا که هرگز احساس همایتی از مربی خود نمیکرد. در حالی که خیلی ها معتقد بودند به علت کم کاری اما به هر دلیلی هم که باشد او سال گذشته از هدایت چلسی اخراج شد. ا شوله معتقداست خوزه یک برند است و بازیکن های بسیاری به خاطر نام او جذب باشگاه خواهند شد. شورله افزود:"من فکر میکنم خوزه انتخاب خوبی برای منچستر یونایتد است.او یک مربی خوب است که میداند چگونه پیروز شود من تصور میکنم او میتواند در منچستر وظایف خود را به خوبی انجام دهد. او در چلسی هم خوب کار کرد هرچه باشد یک نام نیک است و میداند چگونه نتایج را به نفع خود پیش ببرد"

شورله اعتقاد دارد خوزه باعث میشود خیلی ها وسوسه شوند به منچستر بیایند و خیلی ها به خاطر او به یونایتد پشت کنند.
به گزارش یونایتد فنز مهاجم سابق چلسی شورله که سال 2015 توسط مورینیو باقیمت 22ملیون به ولفسبوگ به فروش رسید معتقد است شاید به خاطر او بازیکن های جدید راغب نباشند به یونایتد بپیوندند.
البته خوزه در حال حاضر بایلی را به قیمت 30 ملیون جذب کرده بعلاوه وی در آستانه خرید زلاتان هم هستند.
شورله معتقد است نوع تمرین وی باعث شده خیلی ها راغب نباشند با او کار کنند.
او گفت:”کار کردن با او بسیار سخت است.او از شاگردان خود انتظار زیادی دارد .بازیکن قبل از پیوستن به تیم او نمیداند چه سرنوشتی درپیش دارد چه خواهد کرد چه انتظار از او هست.
اگر شما آنچه او میخواهد گوش دهید کار آسنانی درپیش خواهید داشت اما انجام وظایفی که او محول میکند کاربسیار دشواری است .او مربی بسیار سختگیری است.”
شورله معتقد است زمان حضور او در چلسی دوران تیره بازیگریش بود چرا که هرگز احساس همایتی از مربی خود نمیکرد.
در حالی که خیلی ها معتقد بودند به علت کم کاری اما به هر دلیلی هم که باشد او سال گذشته از هدایت چلسی اخراج شد.
ا شوله معتقداست خوزه یک برند است و بازیکن های بسیاری به خاطر نام او جذب باشگاه خواهند شد.
شورله افزود:”من فکر میکنم خوزه انتخاب خوبی برای منچستر یونایتد است.او یک مربی خوب است که میداند چگونه پیروز شود من تصور میکنم او میتواند در منچستر وظایف خود را به خوبی انجام دهد.
او در چلسی هم خوب کار کرد هرچه باشد یک نام نیک است و میداند چگونه نتایج را به نفع خود پیش ببرد”

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x