خانه / مسابقات / کاربارو کاپ / کاربارو کاپ: یونایتد ۴ – ۱ بورتون؛ صعود بی دردسر شیاطین سرخ به دور بعد

کاربارو کاپ: یونایتد ۴ – ۱ بورتون؛ صعود بی دردسر شیاطین سرخ به دور بعد

منچستریونایتد موفق شد با ۴ گل حریفش را در هم بکوبد.

یونایتد فنز– مورینیو در این دیدار بیشتر از بازیکنان ذخیره خود استفاده کرد. نیمه اول این دیدار با گلزنی سریع یونایتد همراه بود و راشفورد در دقیقه ۵ درون محوطه با ضربه ای دقیق توپ را وارد دروازه کرد.
در دقیقه ۱۸ بار دیگر راشفورد و اینبار با شوتی زیبا از پشت محوطه جریمه دومین گل خود و یونایتد را به ثمر رساند. شیاطین سرخ میتوانستند بار دیگر توسط ماتا به گل برسند که ضربه او به تیرک برخورد کرد. در آن سوی میدان نیز برتون روی اشتباه مدافعان یونایتد صاحب موقعیت تک به تک شد که رومرو آن را مهار کرد.

در دقیقه ۳۷ روی پاس مارسیال، جسی لینگارد گل سوم یونایتد را به ثمر رساند. شوت او ب برخورد به پای مدافع حریف وارد دروازه شد و نیمه اول با سه گل به سود یونایتد به پایان رسید.
نیمه دوم بازی آرام دنبال میشد و مارسیال موقعیت تک به تک را از دست داد تا اینکه در دقیقه ۶۰ این بازیکن فرانسوی روی پاس در عمق راشفورد در موقعیت تک به تک توپ را وارد دروازه کرد تا نتیجه چهار بر صفر شود.

در ادامه بازی آرامتر دنبال شد و لوک شاو، مک تومینای و جوئل پریرا تعویضی های مورینیو بودند که وارد زمین شدند. در واپسین دقیقه مسابقه لوید دایر روی اشتباه پریرا و مدافعان یونایتد یکی از گل های خورده را جبران کرد تا بازی با نتیجه چهار بر یک به اتمام برسد و یونایتد به دور بعد صعود کند.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

لیگ جزیره: وستهام ۰ – ۰ یونایتد؛ نایب قهرمانی شیاطین سرخ قطعی شد

شیاطین سرخ با تساوی مقابل شاگردان مویس نایب قهرمان لیگ جزیره شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *