یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / کئون: لینگارد بزرگترین مشکل پوگبا در منچستریونایتد

کئون: لینگارد بزرگترین مشکل پوگبا در منچستریونایتد

بازیکن سابق آرسنال عقیده دارد که پوگبا میتواند عملکرد بسیار بهتری در صورت قرارگیری در پست مناسب ارائه دهد.

یونایتد فنز- به عقیده ی مدافع سابق آرسنال، مارتین کئون جسی لینگارد باعث عملکرد ضعیف پوگبا در چند هفته ی اخیر شده است. پوگبا هنگامی که در خط هافبک دو نفره همراه با ماتیچ بازی میکند نمیتواند عملکرد خوبی داشته باشد. این بازیکن ۲۴ ساله بعد از اینکه در بازی مقابل هادرزفیلد نیمکت نشین بود، بازی با نیوکاسل را از ابتدا آغاز کرد اما پس از گذشت یک ساعت از زمان بازی و دریافت یک گل، مورینیو او را تعویض کرد.

شایعاتی مبنی بر مصدومیت پوگبا در جریان گرم کردن قبل از بازی منتشر شد اما مورینیو در کنفرانس پس از بازی این را تکذیب کرد. مورینیو به علت استفاده از پوگبا در ترکیب ۴ ۲ ۳ ۱ که باعث عدم شکوفایی استعداد تهاجمی او شده است، مورد انتقاد قرار گرفته است. کئون باور دارد که فرم خوب لینگارد نیز باعث افت پوگبا شده است. او در بخش مربوط به خود در Daily Mail نوشت:

این موضوع که لینگارد در این تیم عملکرد خوبی داشته است برای پوگبا یک مشکل است. این ملی پوش فرانسوی بهترین عملکرد خود را زمانی دارد که در یک سوم دفاعی حریف شوت زنی میکند، مدافعان را از پیش رو بر میدارد، خلاقیت خود را نشان میدهد و فرار های زیرکانه به محوطه ی جریمه انجام میدهد.

در یوونتوس اکثر اوقات هافبکی مانند پیرلو پشت سر او بود که باعث میشد او بتواند جلوتر بازی کند.

وقتی سیستم بازی تیم اینگونه است، او نمیتواند بهترین عملکرد خود را داشته باشد و عملکرد خوب لینگارد نیز باعث شده است او کار سختی برای رسیدن به پست تهاجمی مورد علاقه اش داشته باشد. بهترین عملکرد پوگبا را زمانی دیده ایم که مورینیو از ترکیب ۴ ۳ ۳ استفاده کرده است و عملکرد ضعیف پوگبا در روز یکشنبه باعث شد پنجمین شکست فصل شیاطین سرخ در لیگ جزیره رقم بخورد.

کئون به مورینیو هشدار داده است که دوباره پوگبا را در آن پست بازی ندهد. مقابل نیوکاسل پوگبا میخواست به مورینیو نشان دهد که میتواند اوامر او را مو به مو اجرا کند. او تنها یک بار در محوطه ی جریمه ی نیوکاسل توپ را لمس کرد و هیچ شوت و یا ایجاد موقعیتی نداشت.

اما پوگبا در این پست سردرگم است. او راضی به نظر نمیرسد، نمیدرخشد و عملکرد تماشاگر پسندی ارائه نمیدهد. او تبدیل به یک بازیکن عادی شده است و کیفیتی که منچستریونایتد را مجاب کرد او را در ازای ۸۹ میلیون پوند خریداری کند را ندارد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا: حضور در فوتبال اسپانیا باعث پیشرفت من شد

آندرس پریرا طی مصاحبه ای در مورد دو فصل حضور در اسپانیا سخن گفته و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *