دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / ژورنالیست ایندپندنت: گرت بیل، فصل آینده به منچستریونایتد خواهد پیوست

ژورنالیست ایندپندنت: گرت بیل، فصل آینده به منچستریونایتد خواهد پیوست

خبرنگار ایندپندنت صحبت مفصلی راجب انتقال بیل به یونایتد انجام داده است.

یونایتد فنز – شیاطین سرخ از سال ۲۰۱۳ به شدت خواهان جذب گرت بیل بودند، اما این بازیکن همواره پیشنهاد قرمز های اولدترافورد را رد کرده است. با این حال مدیر اجرایی شیاطین سرخ، اد وودوارد همچنان نیز یکی از تحسین کنندگان بیل است.

پیت بروک، ژورنالیست ایندپندنت، در برنامه ی ۵ Live Football Daily podcast حضور یافت و در مورد انتقال گرت بیل به منچستریونایتد به گفتگو پرداخت:

” من فکر می‌کنم او به منچستریونایتد می‌پیوندد اما مطمئن نیستم این انتقال در این تابستان صورت بگیرد. اد وودوارد واقعا بیل را میخواهد؛ چرا که او بازیکن بزرگی است و نام بزرگی را نیز به یدک می کشد. بیل می خواهد برای منچستریونایتد بازی کند چرا که این تیم، بزرگترین تیم بریتانیاست و وقتی به خانه ی خود برگردد راهی اولدترافورد می‌شود. “

بروک افزود:

” منچستریونایتد در حال حاضر در حال تقویت دیگر اولویت خود هستند. آنها یک مهاجم و مدافع مرکزی به خدمت گرفته اند و حالا می‌خواهند یک هافبک دفاعی جذب کنند. من تعجب خواهم کرد اگر آنها پول زیادی را صرف نکنند، اگر این اتفاق در این تابستان نیفتاد، در سال بعد رخ می‌دهد. وودارد عاشق نامهای بزرگ است، او تابستان قبل به سراغ پوگبا رفت و به همین دلیل در این تابستان سعی کرد، گریژمان را به خدمت بگیرد. در گذشته نیز آنها علاقه مند به رونالدو و نیمار بودند. “

هر چند که این چند گفته می‌شد منچستریونایتد به دنبال جذب بیل است، اما مدیر برنامه های این بازیکن ولزی به شدت این انتقال را تکذیب کرد.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

اکسپرس: یونایتد خواهان جذب بیل/ وینگر ولزی: در مورد آینده ام تصمیم میگیرم

گرت بیل بعد از فینال لیگ قهرمانان توضیحی در مورد آینده خود ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *