دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / ژاوی:مورینیو و یونایتد باید انتظارات کمتری داشته باشند.

ژاوی:مورینیو و یونایتد باید انتظارات کمتری داشته باشند.

منچستریونایتد در جدول ۷ام است و شش امتیاز با سیتی در صدر جدول فاصله دارد.

یونایتدفنز-به گزارش منچستر ایونینگ نیوز، لیگ جزیره از دسترس یونایتد خارج شده است طبق هشدار ژاوی به مورینیو از او خواسته تا انتظارات خود را از تیمش کمتر کند. یونایتد که امید بالا رفتن جدول داشت با باخت سنگین به چلسی متوقف شد. این نتیجه شرم اور یونایتد را شش امتیاز از سیتی جدا کرد و در رده هفتم قرار داد و حالا با همین تیم بازی چالش بر انگیزی را دارد. ژاوی هافبک خلاق بارسلونا در این باره میگوید:

“این رقابت در این کاپ باید تمام چیزی باشد که مورینیو برای ان زحمت میکشد. من فکر نمیکنم این فصل انها به صدر جدول برسند و کاپ قهرمانی لیگ را بالای سر بگیرند. این تورنومنت هم برای انها بسیار حیاتی است. اگر یک بازه زمانی برای نقل و انتقالات به مورینیو بدهیم مطمئنم که اماده میشوند ولی هم اکنون انها باید فقط به چمپیونز لیگ فکر کنند که جزو چهار تیم اول باشند. بعضی مواقع مورینیو که از بردن دور میشود به جنگ روی می اورد همانطور که در رئال مادرید این گونه بود. امیدوارم در انگلستان اینطور نشود.”

یونایتد میزبان سیتی است درحالی که بازی اخر ان دو ۲٫۱ به نفع ابی ها به اتمام رسید. ژاوی معتقد است که پپ و سیتی کاپ ۲۰۱۷ لیگ جزیره را بالای سر میبرند.

“دو مربی میخواهند این بازی را ببرند. من فکر میکنم که این یک رقابت خیلی جدی برای این دو است. پپ ناراحت و نگران نیست ولی از نتایج اخیر خود بسیار ناراحت است و امیدوار است به روزای قبل بازگردد. پپ همچنین دوست دارد اولین کاپ قهرمانی را در انگلیس با سیتی بگیرد. حتی اگر سیتی چند امتیاز هم عقب بیفتد باز من مطمئن هستم که انها قهرمان این فصل اند.”

درباره ی حامد خاقانی

من حامد خاقانی، سابقه ی فعالیت در مجموعه ی یونایتد فنز رو دارم و 9 مرداد به سایت یونایتد فنز پیوستم

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *