دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان اسبق / چیچاریتو: از بازگشت به الدترافورد هیجان زده هستم

چیچاریتو: از بازگشت به الدترافورد هیجان زده هستم

خاویر هرناندز پس از پیوستنش به وستهام در اولین هفته پرمیرلیگ مقابل تیم سابقش در الدترافورد قرار می گیرد.

یونایتد فنز- ملی پوش مکزیکی انتقال ۱۶ میلیون پوندی خود از بایرلورکوزن به وستهام را تکمیل کرد. همچنین این بازیکن ۲۹ ساله گرانترین بازیکن تاریخ با دستمزد ۱۴۰ هزار پوند در هفته شد. اسلوان بیلیچ امیدوار است این بازیکن مشکل خط حمله این تیم را برطرف کند و تجربه خود در پرمیر لیگ را در استادیوم لندن به نمایش بگذارد. هرناندز قبل از انتقال قرضی به رئال مادرید و رفتنش به لورکوزن، ۴ سال بازیکن یونایتد بود. اما بعد از دو سال فوق العاده در آلمان دوباره به انگلیس بازگشته است و از قضا اولین بازی وستهام در لیگ انگلیس مقابل یونایتد در الدترافورد روز یکشنبه ۱۳ آگوست می باشد.

او در مصاحبه با سایت رسمی وستهام در خصوص اینکه چقدر از تقابل با باشگاه سابقش هیجان زده است گفت:

شاید کمی بیشتر از هم تیمی هایم هیجان زده باشم. قطعا با توجه به بازگشت به الدترافورد و شروع ماجراجویی در این فصل در کنار هم تیمی هایم بازی مهمی خواهد بود. و من خیلی خوشحال خواهم بود که به آنجا بروم.

هرناندز در ۱۵۷ بازی برای یونایتد موفق به زدن ۵۹ گل شد و محبوب هواداران بود. با اینکه چیچاریتو هیچوقت بازیکن ثابتی برای یونایتد نشد اما هواداران توانایی گلزنی او را میشناختند.
او در وستهام بازیکن بسیار مهمتری خواهد بود و هدف آنها کسبب سهمیه اروپایی خواهد بود. هرناندز در کنار آرناتویچ، زابالتا و جو هارت خرید های جدید وستهام میباشند و او بلافاصله به آلمان برمیگردد تا در اردوی پیش فصل این تیم شرکت کند.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

ماتیچ: به چند بازیکن با تجربه نیاز داریم

ماتیچ از فصلی که گذشت میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *