چوکووئزه جدیدترین بازیکن مرتبط شده به یونایتد؛ شیاطین برای جوان ۲۱ ساله ۸۰ میلیون می پردازند؟

بازیکن نیجریه ای ویارئال آخرین بازیکن لینک شده به منچستریونایتد است.

یونایتد فنز – به گزارش La Razon، رئال مادرید چشم به دو بازیکن ویارئال دوخته و خواهان جذب تورس و ساموئل چوکووئزه می باشد.

با این حال این تیم اسپانیایی در این راه تنها نیست و رقیبان زیادی از انگلیس دارد! در این مقاله نام لسترسیتی، ولورهمپتون، منچستریونایتد، اورتون و لیورپول به عنوان مشتریان چوکووئزه ذکر شده است.

تمامی باشگاه های ذکر شده، آماده ی ارائه پیشنهاد برای جذب وینگر ۲۱ ساله هستند. با این حال گفته می شود دو تیم از این باشگاه ها آماده هستند برای وقوع این انتقال نسبت به رئال مادرید فشار بیشتری وارد کنند.

این دو تیم منچستریونایتد و لیورپول هستند. تیم اوله گنار سولشر پس از شکست در جذب جیدون سانچو، آماده است چوکووئزه جوان را به خدمت بگیرد. در قرارداد این بازیکن ملی پوش نیجریه ای با ویارئال، بند فسخ ۸۰ میلیون یورویی دیده می شود.

مبلغی هنگفت برای یک جوان ۲۱ ساله! باید دید منچستریونایتدی که بعد از شکست در جذب سانچو، دو وینگر جوان جذب کرد، به سراغ این بازیکن گرانقیمت خواهد رفت یا خیر.

آمار چوکووئزه نشان از یک بازیکن ۸۰ میلیونی نمی دهد. با این حال او مشخصا بااستعداد است و برای ویارئال چشمگیر ظاهر شده است.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله: آشنایی با یواخیم اندرسن؛ مدافع دانمارکی مرتبط شده به منچستر

اندرسن یکی از بیشمار مدافعانی است که به منچستریونایتد مرتبط شده است. ۰

۶ دیدگاه

 1. دیوید بکهام(پشیمان از کارهای زشت)

  فوری منچستر یونایتد با دنیال کلینی مدافع ۳۶ ساله یوونتوس است.شیاطین سرخ که در دفاع ضعف دارد و مگوایر هم نتوانسته ضعف دفاعی خود رو برطرف کند میخواهد کلینی ایتالیایی را از بانو ی پیر به خدمت بگیرد.طبق گزارش های انجام شده منچستر یونایتد میخواهد این خرید را به صورت ۴۵ میلیون+دو قسط ۶ میلیونی + رومرو انجام دهد.یوونتوس اما این معامله را رد کرده و درخواست ۷۰ میلیون یورو کرده است که بعید است یونایتد پیشنهاد یوونتوس را قبول کند.منچستر یونایتد همچنین پیشنهاد دومی را به یووه ارسال کرده که بدین شرح است ۶۰ میلیون یورو+۳ قسط ۲ میلیون یورویی+لیندلوف+رومرو است که هنوز پاسخی دریافت نکرده است.

  مایکل گریش روزنامه نگار

  دوستان این روزنامه نگار معروف نیست اما خبراش خیلی معتبره آخه پیوستن اومتیتی به بارسا و حتی پیوستن پدرو به رم و مگوایر به یونایتد هم پیش بینی کرده بود.
  اما خاک تو سر وودوارد احمق آخه کلینی پیر که ۲ سال دیگه نمی تونه تو زمین راه هم بره دنبالشه.بعدشم آخه احمق با انقدر پول

  ۰
 2. لطفاً یه ویدیو از مهارت هاش درست کنید

  ۰
 3. ممنون🙏🙏🙏

  ۰
 4. هم پائو تورس و هم چوکووئزه خیلی خوبن . با ۱۰۰ جفتشون رو میشه اورد ولی یانوزای با ۳۰ تا خیلی بهتره . یا اوپا مکانو با ۴۰ تا

  ۰
 5. ترکیب بازی باشاک شهیر :
  دخیا
  مگوایر ، توان به ، تلس ، منساه
  مک تو مینای
  فن ده بیک ، لینگارد
  جیمز ، راشفورد ، پلستیری

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =