خانه / خبر اسلایدی / چه کسی جانشین پوگبا خواهد بود؟

چه کسی جانشین پوگبا خواهد بود؟

منچستر یونایتد در این هفته بازگشت با شکوهی به لیگ قهرمانان داشت، تنها امتیاز منفی مصدومیت ستاره فرانسوی بود.

یونایتد فنز – شب سه شنبه در اولدترافورد تنها پس از ۱۹ دقیقه، پاول پوگبا به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ مجبور به ترک بازی شد با این حال شیاطین سرخ موفق به ثبت پیروزی با نتیجه ۳-۰ شدند. ملی پوش فرانسوی بازی یکشنبه در مقابل اورتون را از دست داد و بدین ترتیب راهی برای دیگر ستارگان یونایتد برای درخشش در کنار نمانیا ماتیچ ایجاد خواهد شد. خوزه مورینیو پس بازی در صحبت هایش چنین عنوان کرد:

” تیم برای همین تشکیل شده است، تیم مسدوم می شود، تیم صدمه می بیند، ما قرار نیست برای مصدومیت گریه کنیم، اگر یکشنبه پوگبا را نداریم، هررا را داریم، کریک را داریم، فلینی را داریم و ماتیچ را داریم. ”

ManUtd.com موارد محتمل برای جانشینی پوگبا را بررسی می کند و نظر خود او را نیز در هر مورد خاص بیان می دارد.

 

مروان فلینی

ملی پوش بلژیکی در ابتدای فصل با به ثمر رساندن گل های حیاتی در مقابل لستر سیتی و بازل پس از ورود به میدان شروعی درخشان برای خود رقم زد. عملکردی خارق العاده در مقابل قهرمان سوئیس او را موفق به دریافت جایزه بهترین بازیکن میدان کرد و در طول بازی طرفداران یک صدا نام او را فریاد می زدند. پس از این نمایش در بازی ای کلیدی در لیگ قهرمانان، احتمالا تاثیرگذاری او باعث خواهد شد که در بازی بعدی در مقابل باشگاه سابق خود در ترکیب اصلی جای گیرد.

پوگبا در مصاحبه ای بعداز مصدومیتش اظهار داشت که به شدت تحت تاثیر بازی او قرار گرفته است و این طور بیان می کند:

” ما به بازیکنانی از این قبیل نیاز داریم، کسانی که در تمرینات به سختی تلاش می کنند و به نوعی ظاهر می شوند که گویی بناست در ترکیب تیم حضور یابند، این یک تفکر حرفه ایست و بسیار اهمیت دارد. “

 

آندر هررا

ملی پوش اسپانیایی می بایست قدری شکیبایی پیش گیرد، با وجود این که فصل گذشته موفق شد جایزه بهترین بازیکن سال سر مت بازبی را از آن خود کند، ولی در هفته های آغازین فصل فقط در شکست مقابل رئال مادرید و تساوی نامطلوب مقابل استوک مشارکت داشت. به هر حال با این که بازی مقابل لستر را بر روی نیمکت گذراند مورینیو به خاطر وجود تاثیرگذار و انتشار موج مثبت در بین بازیکنان، تمجید ویژه ای از او صورت داد.

همچنین پوگبا از هم تیمی خود بسیار قدردانی کرده و این طور بیان می کند:

” آندر هررا در این فصل هیچ بازی در ترکیب اصلی جای نگرفت و همان طور که مطلع هستید سال گذشته بهترین بازیکن تیم شناخته شد و تحمل این عدم حضور برای چنین بازیکنی آسان نیست. اما او بسیار حرفه ایست، می توانید ببینید که در تمرینات چقدر سخت کار می کند. او مثال کاملیست برای هر بازیکنی. “

 

مایکل کریک

کاپیتان شیاطین سرخ تا بدین جای فصل تنها از روی نیمکت نظاره گر بازی ها بوده است، با این که او در انتظار اولین فرصت برای حضور در ترکیب می باشد هرگز نمی توان تاثیر او را بر دیگران بازیکنان نادیده گرفت، این هافبک مجرب بیرون از زمین آرامش خاطری به مراتب بیشتر بر یاران خود ایجاد می کند و توانایی او در جهت استخراج بهترین عملکرد ار بازیکنان بی نظیر است.

پوگبا نیز در مورد درس گرفتن خود از او چنین توصیف می کند:

” من هنوز هم در حال یادگیری از او هستم، او برای من یک نمونه کامل است ،در تمرینات همیشه او را تحت نظر دارم و به نصایح او گوش می کنم. قبل از بازی او پیش من می آید، با من صحبت می کند ،سوالاتی می پرسد و مرا آرام می کند، صادقانه بگویم او برای من یک مربی خصوصیست. “

کریک در طول سالیان در تقابلات یونایتد مقابل تافی ها عملکرد تاثیرگداری داشته است، به عنوان مثال در برد ۳-۰ سال ۲۰۰۹ در اولدترافورد گل دوم را برای یونایتد به ثمر رساند و امیدوار است در این هفته نیز فرصتی برای نمایش قابلیت های خود بدست آورد.

 

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *