یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

جام حذفی: چلسی۱ – ۰ منچستریونایتد / طلسم چلسی ادامه دارد

یونایتد در بازی یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس مقابل چلسی تن به شکست داد. یونایتد فنز- منچستریونایتد برای انتقام شکست چهار بر صفر مقابل چلسی در لیگ و همچنین شکستن طلسم ۱۱ بازی بی شکستی چلسی مقابل یونایتد پا به میدان گذاشت که در نهایت بازهم موفق نبود. بازی در نیمه اول با پرس سنگین یونایتد آغاز شد اما رفته رفته چلسی توانست به بازی مسلط شود و در دو صحنه موقعیت جدی روی دروازه دخیا ایجاد کردند که دخیا هردوی آنها را به زیبایی مهار کرد. بازی در ادامه متعادل دنبال میشد که در دقیقه ۳۵ هررا که یک کارت زرد داشت بر روی هازارد مرتکب خطا شد و مایکل الیور به راحتی کارت زرد دوم را به او نشان داد تا یونایتد ده نفره به کار خود ادامه دهد.خوزه نیز بلافاصله فلینی را بجای میختاریان وارد زمین کرد. بعد از این صحنه آنتونیو کونته و مورینیو با یکدیگر درگیری لفظی شدیدی پیدا کردند که با وساطت داور خاتمه یافت.بازی در ادامه اتفاق خاصی نداشت و نیمه اول صفر بر صفر به پایان رسید. نیمه دوم طبق انتظار با هجوم چلسی آغاز شد و یونایتد به دفاع رفت. تا اینکه در دقیقه ۵۱ انگولو کانته روی شوت از پشت محوطه جریمه دخیا را مغلوب کرد تا چلسی یک بر صفر پیش بیفتد. در دقیقه ۵۸ بهترین فرصت یونایتد توسط مارکوس رشفورد از دست رفت و در حالیکه در موقعیت تک به تک قرار داشت ضربه او را کورتوا به کرنر فرستاد.در ادامه چلسی به حملات خود ادامه داد و موقعیت های خوبی داشت که یکی پس از دیگری از دست رفتند و ورود لینگارد به جای اشلی یانگ نیز کمکی به یونایتد نکرد تا بازی با همان نتیجه یک بر صفر به اتمام برسد و یونایتد از گردونه رقابت ها کنار رود.

یونایتد در بازی یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس مقابل چلسی تن به شکست داد.

یونایتد فنز– منچستریونایتد برای انتقام شکست چهار بر صفر مقابل چلسی در لیگ و همچنین شکستن طلسم ۱۱ بازی بی شکستی چلسی مقابل یونایتد پا به میدان گذاشت که در نهایت بازهم موفق نبود.

بازی در نیمه اول با پرس سنگین یونایتد آغاز شد اما رفته رفته چلسی توانست به بازی مسلط شود و در دو صحنه موقعیت جدی روی دروازه دخیا ایجاد کردند که دخیا هردوی آنها را به زیبایی مهار کرد.

بازی در ادامه متعادل دنبال میشد که در دقیقه ۳۵ هررا که یک کارت زرد داشت بر روی هازارد مرتکب خطا شد و مایکل الیور به راحتی کارت زرد دوم را به او نشان داد تا یونایتد ده نفره به کار خود ادامه دهد.خوزه نیز بلافاصله فلینی را بجای میختاریان وارد زمین کرد.

بعد از این صحنه آنتونیو کونته و مورینیو با یکدیگر درگیری لفظی شدیدی پیدا کردند که با وساطت داور خاتمه یافت.بازی در ادامه اتفاق خاصی نداشت و نیمه اول صفر بر صفر به پایان رسید.

نیمه دوم طبق انتظار با هجوم چلسی آغاز شد و یونایتد به دفاع رفت. تا اینکه در دقیقه ۵۱ انگولو کانته روی شوت از پشت محوطه جریمه دخیا را مغلوب کرد تا چلسی یک بر صفر پیش بیفتد.

در دقیقه ۵۸ بهترین فرصت یونایتد توسط مارکوس رشفورد از دست رفت و در حالیکه در موقعیت تک به تک قرار داشت ضربه او را کورتوا به کرنر فرستاد.در ادامه چلسی به حملات خود ادامه داد و موقعیت های خوبی داشت که یکی پس از دیگری از دست رفتند و ورود لینگارد به جای اشلی یانگ نیز کمکی به یونایتد نکرد تا بازی با همان نتیجه یک بر صفر به اتمام برسد و یونایتد از گردونه رقابت ها کنار رود.

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x