چرا دیلان لیوت نیاز دارد تیم را ترک کند؟
چرا دیلان لیوت نیاز دارد تیم را ترک کند؟

چرا دیلان لیوت نیاز دارد تیم را ترک کند؟

یونایتد فنز – دیلان لویت، استعداد جوان منچستریونایتد، باید راه اتان آمپادو، استعداد جوان چلسی که با ترک تیمش به صورت قرضی فرصت بازی ملی پیدا کرد را در پیش بگیرد.

 

این نظر هموطن او ناتان بلیک است که با این بازیکن که هفته گذشته بار دیگر توسط رایان گیگز به تیم ملی دعوت شده است صحبت هایی داشته است.

 

بلیک، ستاره سابق ولز، معتقد است که خروج قرضی از اولدترافورد بعنوان گام بعدی برای پیشرفت لویت منطقی است. Men Sport دریافته است که باشگاه قصد دارد این بازیکن ۱۹ ساله را به صورت قرضی به فروش برساند و به احتمال زیاد مقصد او لیگ یک خواهد بود. لویت فقط یک بار برای منچستریونایتد بازی رسمی انجام داده است و همچنین سه بار توسط گیگز به تیم ملی دعوت شده است.

 

مهاجم سابق وولوز و تیم ملی ولز در مصاحبه با Men Sport  گفت:

اتان آمپادو نشان داده است که لزومی ندارد که حتما برای تیم اصلی بازی کنید که به تیم ملی دعوت شوید و عملکرد خوبی از خود برجای بگذارید.

اگر(عملکرد) آنها به اندازه کافی خوب باشد، این اتفاق خوبی خواهد بود. این یک قدم بزرگ است، اشتباه نکنید اما بازی های دوستانه فرصت مناسبی برای گیگز است که در مورد این پسر جوان تصمیم بگیرد.

 

سپس بلیک از لویت خواست که به دنبال بازی در تیم های معمولی باشد تا خودش را اثبات کند. او ادامه داد:

با توجه به راهی که یونایتد پیش می رود و پولی که خرج می کند، مخصوصا در خط هافبک، لویت رقبای زیادی برای رسیدن به ترکیب دارد.

اگر او قرار نیست در ترکیب حضور داشته باشد، من میگویم که حتما باید به صورت قرضی به مقضد چمپیونزشیپ یا لیگ یک از تیم جدا شود. منظور من بازی ۹۰ دقیقه ای دو یا سه بار د هر هفته است. او نیاز دارد که جلو بیاید و بازی را در دستانش بگیرد، او قادر است که کل فصل را به خوبی بازی کند.

 

هر بازیکن جوانی که من میشناسم، بعد از ورود به تیم اصلی افت هایی داشته است. بنابراین کار هایی که در ادامه انجام میدهید حائز اهمیت هستند.

جو فوتبال ملی کمی متفاوت است، زیرا با انجام هر بازی خوبی بزرگنمایی خواهید شد، فقط یک یا دو بازی در یک بازه زمانی خواهید داشت. در طول فصل تنها یک یا دو باخت را پیش رو نخواهید داشت و باید قدرت و استقامت لازم را داشته باشید. وقتی بدن شما بتواند با انجام ۵۰ بازی در فصل دوام بیاورد، در جای مناسب قرار دارید.

 

 

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

منچستریونایتد درخواست گنجاندن بند خرید در معامله جسی لینگارد را رد کرده است

گزارش شده که درخواست وستهم یونایتد مبنی بر قرار دادن بند خرید در قرارداد قرضی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =