دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / چرا خروج مک تامینای می تواند برای آینده او مفید واقع شود؟

چرا خروج مک تامینای می تواند برای آینده او مفید واقع شود؟

اخبار حاکی از آن است مورینیو در این فکر می باشد که این جوان اسکاتلندی را به صورت قرضی به یکی از باشگاه های لیگ برتری انتقال دهد.

یونایتد فنز – پس از آن که اسکات در بازی های پیش فصل خوش درخشید، مورینیو این فرصت را به او داد تا در ترکیب تیم اصلی نیز خود را محک بزند. بدین ترتیب او تاکنون ۲۳ بار در تمامی رقابت های این فصل به میدان رفته است و این احتمال نیز وجود دارد که در بازی فینال مقابل چلسی در ترکیب حضور داشته باشد. همچنین وی چندی پیش جایزه بهترین بازیکن سال را از طرف مربی خود دریافت نمود اما با این حال شاید رئیس تصمیم بگیرد تا او را چند صباحی جهت تجربه اندوزی به خارج از اولدترافورد اعزام نماید. بر اساس گزارشات رسیده از Metro درخواست های زیادی از باشگاه های مختلف به منظور به خدمت گیری این استعداد جوان به صورت قرضی به باشگاه ارائه شده است.

از طرفی مورینیو به خوبی بر این مساله واقف است که فصل آینده نمی تواند مانند گذشته به این بازیکن فرصت نمایش بدهد چرا که می بایست فضا را برای ورود دیگر هافبک های احتمالی آماده سازد. قطعا همه تمایل دارند که او را برای مدت زیادی در لباس شیاطین سرخ مشاهده کنند اما شاید برای تحقق این امر نیاز به کمی زمان وجود داشته باشد. بازنشستگی کریک بدین معناست که مورینیو به دنبالی جانشینی برای وی خواهد بود و همچنین اگر مروان فلینی نیز قرارداد خود را تمدید نکند مسلما هافبک دومی نیز در کار می باشد. اخیرا صحبت هایی در مورد خرید احتمالی ساویچ و فرد در میان آمده است، که در این صورت آن ها برای حضور در ترکیب نسبت به تامینای در اولویت قرار خواهند داشت، هر چند او توانست در رقابت با ماتیچ، پوگبا و آندر هررا سربلند ظاهر شود.

البته واقعیت این است که تیموتی فوسو منساه که به صورت قرضی در کریستال پالاس توپ می زند پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است اما آندرس پریرا پس از آن که یک فصل را در والنسیا گذراند، اکنون احتمال آن وجود دارد که انتقال او دائمی گردد. وی ۳۱ بار در این فصل از لالیگا به میدان رفت و مارچلینو در این فکر است تا او را برای همیشه در باشگاه به خدمت گیرد.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ناامیدی اتلتیک بیلبائو از جذب آندر هررا

باشگاه اسپانیایی حالا از جذب هررا منصرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *