چالش دشوار مدیریتی پیش روی سران یونایتد
چالش دشوار مدیریتی پیش روی سران یونایتد

چالش دشوار مدیریتی پیش روی سران یونایتد

یونایتد فنز – وقتی وودوارد پیش از شکست یک بر صفر در استادیوم سنت جیمز پارک و در مقابل نیوکسل، وارد جلسه‌ی مدیریت شد، مایک اشلی اینگونه با او برخورد کرد؛ منفور ترین مرد فوتبال در دنیا در حال ملاقات با دومین فرد منفور در فوتبال.

 

سپس اشلی یکی از همراهان خود، که از هواداران یونایتد بوده است، را معرفی میکند و آن فرد می‌پرسد: چرا باشگاه به جای جذب بازیکن مدام در حال اعلام خبر عقد این قرارداد های احمقانه است؟ وودوارد پاسخ می‌دهد: این دو مسئله به یکدیگر مربوط هستند و بدون این موضوع جذب بازیکن نیز سخت‌تر خواهد شد.

 

استعداد یابان و آنالیزور های باشگاه منچستر یونایتد در سال گذشته، حدود ۱۳۸۰۰ بازی را تماشا کرده اند که شامل بازی تیم های آکادمی نیز می‌شود. این یعنی به صورت میانگین ۳۸ بازی در روز، که از حضور استعداد یابان در ۳۰ کشور به عمل آمده است که در کنار هم ۳۶۰۰۰ گزارش برای مرکز داده های باشگاه فرستاده اند.

 

 

منچستر یونایتد در صدد است تا مرکزی تحقیقاتی برای بررسی بازیکنانی که قصد جذبشان را دارد، ایجاد کند. این مسئله در پی این اتفاق افتاده است تا دیگر باشگاه دچار موقعیت هایی مانند جذب مارکوس روخو در سال ۲۰۱۴ نشود، که در این مورد او بنا به گزارشات به دلیل حمله‌ با بطری به فردی در آرژانتین توسط پلیس در حال بازجویی شدن بود.

 

یکی از دلایل وقفه‌ی طولانی مدت ایجاد شده در جذب یک مدیر ورزشی این است که سولشر و فلان میل دارند تا در هر صورت قسمتی از این نقش را بر عهده داشته باشند، که شامل پل ارتباطی بودن بین تیم اصلی و آکادمی، برنامه ریزی دوره های سه ساله برای تیم و رسیدگی به دوام و استحکام باشگاه می‌باشد.

 

منبع: The Athletic

درباره ی MehrzadMz

مطلب پیشنهادی

لیورپول خواهان اعطای امتیاز بازی با منچستریونایتد نخواهد بود

طبق قوانین و مقررات فعلی سه امتیاز بازی می تواند به تیم یورگن کلوپ برسد.

یک دیدگاه

  1. با این وضع چیزی از تیم اول نمیمونه آکادمیو بیارین تو لیگ بازی کنن دیگه دوتا با تجربه باید تو تیم باشن که اینا چیزی یاد بگیرن یا نه از کی می خوان یاد بگیرن لتبد از داور سگ دو زدن رو بابا اگر به بازی کردن تو لیگ بود که این بازیکنای آکادمی از بدو تولد دارن بازی میکنن بابا بکشین بیرون از آکادمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + دو =