دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / چارلی نیکولاس: مورینیو به سه مدافع خود اعتماد ندارد

چارلی نیکولاس: مورینیو به سه مدافع خود اعتماد ندارد

با این که یونایتد تاکنون در بازی های خانگی لیگ گلی دریافت نکرده ، اسطوره آرسنال عقیده دارد که وی نسبت به مدافعین خود اطمینان لازم را بدست نیاورده است.

یونایتد فنز – کریس اسمالینگ، فیل جونز و ویکتور لیندلوف ۳۱ میلیون پوندی آنطور که می بایست در برآورده کردن انتظارات مربی خود موفق ظاهر نشده اند. نیکولاس در مصاحبه با Sky Sport می گوید:

” به نظر من او به مدافعینش اعتماد ندارد، چند بار تا بحال در مورد این مساله صحبت شده است؟ از زمان ورود خود به اولدترافورد نسبت به اسمالینگ مطمئن نبود. فکر نمی کنم فیل جونز نیز با توجه به عدم تطابق فیزیکی با نحوه بازی، وی را متقاعد ساخته باشد، او تا حدودی عجولانه عمل می کند. ویکتور نیز کماکان راهی طولانی برای رقابت پیش روی خواهد داشت.”

در مقابل زنبق ها، اسمالینگ و جونز در خط دفاعی سه نفره مورینیو دوشادوش اریک بایلی انجام وظیفه نمودند، با وجود این که لیندلوف در لیست بازیکنان حضور نداشت و مارکوس روخو نیز دور از دسترس بود. از طرفی این بازیکن سوئدی تاکنون هیچ موقع در چهارچوب لیگ برتر در ترکیب اصلی حضور نیافته است.

کارشناس اسکای اسپورتس می افزاید:

” بایلی تنها کسیست که مورینیو اعتماد تام به او دارد، هر چند کمی بی تجربه نشان داده است. در این بین ناگهان اشلی یانگ وارد میدان می شود و تعجب همگان را بر می انگیزد، این تصمیم مورینیوست و گاهی انسان را کلافه می کند. “

با این وجود لیندلوف در هر سه بازی لیگ قهرمانان در ترکیب اصلی حضور یافته است و احتمالا در بازی فردا شب نیز در مقابل باشگاه سابق خود به میدان خواهد آمد.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: آینده ی باشگاه با وجود چنین جوانانی روشن است

خوان ماتا پس از پایان بازی منچستریونایتد با کلاب آمریکا در مصاحبه ای پیرامون مسائل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *